Bieniuk dzisiaj rano na wizji wyznał całą prawdę nt. afery. Koszmar wrócił, rodzina cierpi

Bieniuk dzisiaj rano na wizji wyznał całą prawdę nt. afery. Koszmar wrócił, rodzina cierpi Źródło: youtube/onet_rano/

Oliwia Bieniuk, zarówno jak jej rodzeństwo, stara się jakoś poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Jej ojciec zaledwie kilka godzin temu zabrał głos w sprawie i wyjawił swój stosunek do obecnego zamieszania. Okazuje się, że w jego życiu, tylko jeden tydzień był równie tragiczny.

Oliwia Bieniuk jako najstarsza z rodzeństwa stara się wspierać swojego ojca w tak trudnych chwilach. Były piłkarz wyjawił podczas ostatniej rozmowy w programie telewizyjnym, jak wygląda jego życie w związku z oskarżeniami. Okazuje się, że mężczyzna był zmuszony zrezygnować ze swojego dotychczasowego zajęcia. Przyznał również, że wcześniej w jego życiu, był tylko jeden, równie tragiczny czas. 

Oliwia Bieniuk wierzy w tatę. Mężczyzna nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją

Jarosław Bieniuk zagościł na kanapie dzisiejszego wydania popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Mężczyzna miał okazję publicznie zabrać głos w całej sprawie, co wcześniej uniemożliwiały mu liczne komentarze i wpisy ze strony mediów. Były piłkarz wyznał widzom, że od samego początku może liczyć na wsparcie swoich dzieci. Oliwia Bieniuk oraz jej bracia - Jan i Szymon - nawet przez chwilę nie zwątpili w niewinność swojego taty i od początku starają się być dla niego oparciem.  

Okazuje się jednak, że mimo wsparcia ze strony bliskich, mężczyźnie jest niewyobrażalnie ciężko poradzić sobie z oskarżeniami o gwałt. 39-latek przyznał, że przez całe swoje życie, zaledwie raz doświadczył równie trudnych chwil. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że Bieniuk miał tutaj na myśli moment, w którym odeszła jego ukochana żona. Takie wyznanie z jego strony obrazuje nam, jak bardzo tragiczne chwile przechodzi teraz były mąż Anny Przybylskiej. 

Bieniuk rezygnuje z pracy? 

Oskarżony dotychczas pełnił funkcję asystenta trenera Lechii Gdańsk. Bieniuk wyznał, że przechodzi teraz na tyle ciężki czas, że nie był w stanie skupić się na swojej pracy, co wymusiło na nim złożenie wniosku o urlop. Klub piłkarski nie tylko zaakceptował jego wniosek, ale również oficjalnie oświadczył, że ich współpraca nie dobiega końca. Gdy tylko Jarosław będzie gotowy, wróci do swoich obowiązków.   

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jarosław Bieniuk wciąż stara się przekonać wszystkich do swojej niewinności. W związku z tym publicznie oświadczył, że nie chce, by zamazywano jego twarz, czy też skracano nazwisko. 

- Uważam, że osoba niewinna powinna być wymieniana z pełnego imienia i nazwiska. Nie mam nic do ukrycia, od początku jestem nastawiony na współpracę z organami ścigania i prokuraturą. - wyznaje w trakcie rozmowy.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha BEZ STANIKA! Gwiazda zszokowała fanów urodzinowym zdjęciem z wakacji. Werdykt: „Najseksowniejsza kobieta”
  2.  Łukasz Nowicki pokazał żonę! Piękna aktorka pomogła mu otrząsnąć po rozwodzie z Halinką Młynkovą
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

Źródło: SPORT.ONET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News