Oliwia Bieniuk na zdjęciu z babcią. Jest bardzo wzruszające

Oliwia Bieniuk na zdjęciu z babcią. Jest bardzo wzruszające Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Oliwia Bieniuk zadziwiła swoich fanów. Młoda modelka i córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej opublikowała wzruszające zdjęcie na jednym ze swoich social mediów. Fani młodej gwiazdy są w szoku i nie są w stanie uwierzyć w aż tak duże podobieństwo.

Oliwia Bieniuk jest postacią, która ostatnimi czasy nie pojawiała się za często w mediach. Pomimo tego, że kariera młodej modelki rozwijała się początkowo bardzo dobrze, a sama brała udział w kilku kampaniach reklamowych, to ostatnimi czasy zrobiło się o niej wyjątkowo cicho. Fani młodej gwiazdy zostali ostatnio zaskoczeni zdjęciem, dzięki któremu o córce Anny Przybylskiej znów zrobiło się głośno. Fotografia przedstawiająca ją z babcią jej naprawdę wzruszająca.

Oliwia Bieniuk fotografuje się z babcią. Fani są wzruszeni fotografią

Po tym, jak młoda gwiazda miała odbyć rozmowę dotyczącą swojej kariery w show-biznesie ze swoim ojcem - Jarosławem Bieniukiem, kariera młodej modelki drastycznie wyhamowała. W przerwie od kolejnych kampanii reklamowych i kontynuowaniu drogi zawodowej, potomkini Anny Przybylskiej zdecydowała się skupić na nauce i swojej rodzinie. Ostatnio, w sieci pojawiło się zdjęcie, które prezentuje ją u boku ukochanej babci.

Fotografia przedstawiająca kobiety zyskała sobie wielką aprobatę, ponieważ mało kto zdawał sobie sprawę, jak bardzo modelka jest podobna do matki Jarosława Bieniuka. Zdjęcie oznaczone podpisem: "Pozytywna foteczka z babcią" stało się prawdziwym hitem i przypomniało fanom modelki o jej karierze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Symboliczny wymiar zdjęcia

Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że zdjęcie przedstawiające Oliwię Bieniuk z matką byłego piłkarza Lechii Gdańsk i Widzewa Łódź ma wymiar bardzo symboliczny. Kobiety stanowczo zbliżyły się do siebie po śmierci Anny Przybylskiej. Wtedy to, Jarosław Bieniuk, zrozpaczony śmiercią pięknej ukochanej miał poprosić swoją matkę, aby ta pomogła jej w wychowywaniu dzieci. Kobieta, nie zważając na nic, podjęła to niełatwe wyzwanie i pozwoliła potomstwu Przybylskiej, choć na chwilę zapomnieć o wielkiej rodzinnej tragedii.

Zarówno babcia, jak i wnuczka są obecnie wielkimi przyjaciółkami. Pomimo tego, że smutek po utracie matki nigdy nie minie, to Oliwia Bieniuk wie, że może liczyć na radę i wsparcie swojej babci, która stała się jedną z jej najlepszych przyjaciółek. Ta fotografia jest tylko potwierdzeniem, bliskiej i niesamowitej relacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  4. Miliony włączą dziś Polsat. Tak hitowego filmu nie było w stacji od BARDZO dawna
  5. Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem

źródło: Fakt

Następny artykuł