Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej
fot. Instagram
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej

Oliwia Bieniuk o mamie nie chce się wypowiadać od wielu już lat. Bardzo dba o swoją prywatność, stara się zamaskować tęsknotę i kategorycznie odmawia wszystkich propozycji wywiadów na jej temat. W końcu jednak w mediach pojawiły się wzruszające słowa dziewczyny, która wciąż nie może pozbierać się po wielkiej stracie. 

Oliwia Bieniuk o mamie mówi niechętnie, lecz i tak w ostatnim czasie jest uważnie obserwowana przez wszystkie media w Polsce. Nastolatka bardzo angażuje się w prowadzenie swojego konta na portalu społecznościowym, które już jest śledzone przez tysiące internautów. Swój łatwy start zawdzięcza znanym i uwielbianym przez Polaków rodzicom, lecz specjaliści oceniają, że dzięki swojemu zaangażowaniu dziewczyna już wkrótce dołączyć może do świata polskiego show-biznesu. Jest ona córką piłkarza Jarosława Bieniuka oraz zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, z której odejściem wciąż nie mogą pogodzić się miliony fanów. Dziewczyna często proszona była o wywiady dotyczące mamy, jednak przez wiele lat odrzucała wszystkie propozycje, chroniąc prywatność swoją i rodziny. W mediach znaleźć można jednak słowa młodej celebrytki, które naprawdę wzruszają.

DDTVNWidzom DDTVN poopadały szczęki! Anita i Adrian z "ŚoPW" przekazali wielką nowinęCzytaj dalej

Oliwia Bieniuk o mamie. Wzruszające słowa

Oliwia Bieniuk o mamie nie chciała wypowiadać się przez wiele lat. Był to dla niej temat wyjątkowo drażliwy i trudno się dziwić - mimo że od śmierci minęło zaledwie kilka lat, ciężko wyobrazić sobie ból po stracie matki w tak młodym wieku. Na temat nastolatki jakiś czas temu zgodziła się wypowiedzieć Lidia Bieniuk, babcia dzieci. - Oliwka często popłakuje w nocy przez sen - żaliła się krótko po śmierci synowej. W mediach pojawił się również krótki, lecz niezwykle poruszający komentarz nastolatki. - Każdego dnia za mamą tęsknię - wyznała. Jak się okazuje, by wyrazić ogromny ból nie trzeba długich przemów i barwnych porównań, wystarczy dziecięca szczerość.

Anna Przybylska - od jej śmierci minęły już 4 lata

Anna Przybylska swoich pierwszych kroków w show-biznesie wcale nie zaczynała od sceny. Najpierw należała do agencji modelek Perfect Studio, a w 1994 roku dotarła aż do pierwszej trójki konkursu Twarz Roku. Dopiero cztery lata później zdecydowała się spróbować swoich sił w aktorstwie, kiedy otrzymała propozycję wcielenia się w rolę Marylki w produkcji TVP "Złotopolscy". Moment ten okazał się przełomowy w jej karierze i szybko pokochała ją cała Polska. Dała się poznać jako osoba wyjątkowo wrażliwa i szczera, wiele osób traktowało ją jako swoisty łącznik między zwykłymi, szarymi ludźmi a światem show-biznesu. Niesamowita i zawsze uśmiechnięta aktorka zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NowotwórNowotwór zabrał gwiazdora disco polo 2 lata temu. Jego żona została bez środków do życiaCzytaj dalej

Córka Anny Przybylskiej rozpoczyna karierę

Oliwia Bieniuk nigdy nie próbowała wykorzystywać pamięci o mamie do wypromowania swojej osoby oraz rozwoju kariery, choć trzeba przyznać, że znane nazwisko bardzo jej pomogło. Dziewczyna bardzo angażuje się w prowadzenie konta na Instagramie, które każdego dnia wzbudza coraz większe zainteresowanie internautów. Jak twierdzą specjaliści, już wkrótce nastolatka dzięki swojej internetowej aktywności może zaistnieć w polskim show-biznesie i dołączyć do wielkiego świata celebrytów. Wiele osób czeka, aż Bieniuk zdecyduje się otwarcie mówić o oficjalnym rozpoczęciu swojej kariery, możliwe jednak, że jej ojciec nieco ją powstrzymuje, by spokojnie mogła cieszyć się dzieciństwem i skończyła szkołę.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  2. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! Co za rezydencja!
  3. Nocne głosowanie w Sejmie! Nagle zmieniono kontrowersyjną ustawę
  4. Lekarze są bezsilni. Nowy rodzaj nowotworu pojawił się w Polsce
  5. Naprawdę mocne wypowiedzi Tuska, które wszystkim umknęły. O PiS i nowej partii

klanAktorka Klanu wycofała się z życia publicznego. Oto co ukrywała, prawdziwy szokCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News