Córka Anny Przybylskiej czekała na tę wiadomość w napięciu. Wszystko już wiemy

Córka Anny Przybylskiej czekała na tę wiadomość w napięciu. Wszystko już wiemy

Córka przedwcześnie zmarłej Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk ostatnio żyje tylko tym jednym. Młoda dziewczyna czekała na tę wiadomość w ogromnym napięciu. Teraz wszystko już wiemy.

Oliwia Bieniuk wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wyrasta na piękną, młodą kobietę, bardzo podobną do swojej zmarłej mamy. Teraz przed dziewczyną wielkie wyzwanie - na tę wiadomość czekała w napięciu. Oliwia Bieniuk idzie w ślady swojej mamy. Właśnie dowiedziała się, że została przyjęta do tego samego liceum, które kiedyś kończyła Anna Przybylska. Od września dziewczyna zacznie naukę w IX LO im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni. Mama byłaby z niej dumna.

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy. Anna Przybylska byłaby dumna

- Oliwia nie boi się porównań do mamy. Liczy na to, że od profesorów dowie się więcej o tym, jaka była psotna Ania sprzed lat. Jarek jest bardzo dumny ze swoich dzieci i chętnie chwali się nimi przy każdej możliwej okazji - mówiła w rozmowie z "Na Żywo" osoba z otoczenia Bieniuków. Jarosław Bieniuk jest bardzo dumny z trójki swoich dzieci. Przed wakacjami zamieścił w sieci zdjęcia z ich świadectwami, chcąc się pochwalić wynikami swoich synów w nauce. "W ten sposób tata chciał docenić osiągnięcia chłopców, ale i zmotywować Oliwię do tego, żeby nie osiadła na laurach" - mówi źródło tygodnika. - Oliwia wie, że nie wygra z troskliwością swojego taty. Kiedy powiedział, że puści ją na Open’era, ale tylko w jego towarzystwie, to zgodziła się - podkreśla źródło gazety, opisując to, jak Jarosław martwi się o córkę. Z całą pewnością Oliwka wie, że może na niego liczyć w każdej sytuacji.
  1. Z ostatniej chwili: Najsłynniejsza pizzeria w Polsce kończy działalność
  2. Porzucili psa na pewną śmierć! To co zrobiła później, wyciska łzy
  3. Słynna prezenterka TVN i TVP pokazała coś specjalnego! Wszyscy jej fani są zachwyceni
  4. Szykują się ogromne zmiany! Miliony Polaków dostaną więcej pieniędzy
  5. Kossela: Współczesny terror skrajności. Czasy portali społecznościowych
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News