Matka Przybylskiej szokuje wyznaniem, fanów wmurowało
Marcin Owczarek - 24 Grudnia 2018

Matka Przybylskiej szokuje wyznaniem, fanów wmurowało

Oliwia Bieniuk to córka jednej z najlepszych aktorek, której niestety już z nami nie ma. Ostatnio wyciekło bardzo zaskakujące zdjęcie, dotyczy jej ojca. Teraz jej babcia Krystyna Przybylska szokuje. Wszystkich fanów aktorki oraz jej córki wmurowało po tych słowach.

Oliwa Bieniuk znana jest chyba każdemu, kto interesuje się życiem gwiazd. To córka przepięknej, jednak zmarłej już aktorki Anny Przybylskiej. Odziedziczyła nie tylko wygląd po matce, ale również i talent. Stawia pierwsze kroki w zawodzie Ani i jeszcze nie raz ją spotkamy na ekranie.

Anna Przybylska i żal po jej śmierci

Po tym, jak matka zmarła na pewno było jej oraz jej rodzinie ciężko. Tata, czyli Jarosław Bieniuk musiał przejąć obowiązki mamy i zająć się dziewczynką oraz jej dwoma młodszymi braćmi. Ciężko sobie wyobrazić, jaką tragedię przeszli, ale jak widać, dają sobie świetnie radę. Mają siebie, a rodzina im pomaga, to bardzo ważne w takiej sytuacji. Ojciec dzieci musiał bardzo cierpieć po stracie ukochanej żony. Nie może jednak wiecznie być sam, ma prawo do szczęścia z inną osobą. Ostatnio wyciekło zdjęcie, na którym widać go w objęciach jakiejś kobiety. Podpis, jaki widniał, sugerował, że to jego niespełniona miłość z lat młodości.

Oliwia Bieniuk i jej babcia o nowej kobiecie

Fani komentowali, że to być może jego nowa partnerka. Tego na razie nie wiadomo. Pojawił się jednak temat, co na to Oliwia Bieniuk oraz inni członkowie rodziny. Wypowiedziała się mama Ani czyli Krystyna Przybylska. Jej również bardzo brakuje córki i kiedyś powiedziała: - Dzień bez Ani, bez wspomnienia o niej, to jest dzień stracony. Rozmawiamy o Ani w rodzinie, potrzebujemy tego. Może przyjdzie taki moment, że będzie nam łatwiej. Na razie ciągle nie umiem się pogodzić z jej stratą - powiedziała w rozmowie z WP Krystyna Przybylska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej

Krystyna Przybylska na temat męża córki

Gdy pojawił się temat nowej kobiety Jarosława Bieniuka to również i o tym wspomniała mama Anny Przybylskiej. Jak każda rozsądna kobieta wie, że on też ma prawo do szczęścia nawet po śmierci córki. Fanów murowała, iż nie ma ona żalu do Jarka Bieniuka i jednocześnie są wzruszeni tymi słowami: - Nie wiem, czy były takie rozmowy. Wiem jednak, że ktokolwiek pojawi się przy boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej Ani nie będzie. Zresztą ta druga osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło, a nie na falę hejtu. Ode mnie, jako matki Ani, będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi Ani, ale możemy się przecież polubić. Ja też będę się cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje - powiedziała babcia Oliwi Bieniuk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragiczne święta Dody. Śmierć zabrała jej najważniejszą osobę
  2. Fani Barw Szczęścia w furii! Gwiazda serialu oskarżona o niewybaczalną zbrodnię
  3. Wigilia Meghan Markle zrujnowana! Cała Wielka Brytania w szoku
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News