Najnowsze doniesienia o córce Przybylskiej zaskakują. Jej ojcu opadną ręce
Karol Zaborowski - 20 Grudnia 2018

Najnowsze doniesienia o córce Przybylskiej zaskakują. Jej ojcu opadną ręce

Oliwia Bieniuk już teraz mimo młodego wieku planuje swoją przyszłość i oczywiście karierę. Jednak jej ojciec może nie być do końca zadowolony z tego, jaką ścieżkę dla siebie wybrała nastoletnia gwiazda.

Oliwia Bieniuk jest córką wspaniałej aktorki Anny Przybylskiej. Nastolatka bez dwóch zdań odziedziczyła po swojej pięknej mamie urodę, którą doceniły tysiące internautów. Wiele osób oczekuje od nastolatki, że pójdzie w ślady matki i zostanie tak jak ona aktorką. Jednak młoda Oliwia ma na siebie zupełnie inny pomysł, który może się spotkać z silną dezaprobatą ze strony ojca, który samotnie zajmuje się nią i dwoma synami.

Oliwia Bieniuk nie pójdzie w ślady matki

Nie od dziś wiadomo, że show-biznes to nie tylko błysk fleszy i sielanka. Bycie osobą publiczną wiąże się z wieloma niedogodnościami i wyrzeczeniami, o których często zapominamy. Również młodzi ludzie marząc o spektakularnej karierze, nie zdają sobie sprawy, że jest ona opłacona godzinami ciężkiej pracy oraz trudami, które nie dotyczą zwykłych ludzi. Co więcej, według informacji podanych przez Vivę, Oliwia Bieniuk Wybrała dla siebie branżę, która słynnie ze swojej bezwzględności. Chodzi oczywiście o modeling, w którym nastolatka postawiła już pierwsze kroki. Oliwia brała udział w sesji dla marki Reserved i trzeba przyznać, że wyszła na niej naprawdę dobrze. Dlatego wiele osób nie zdziwiła decyzja podjęta przez nastolatkę. Jednak, gdy zobaczył to Jarosław Bieniuk, to dosłownie opały mu ręce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Wszystko dlatego, że mężczyzna stara się jak najmocniej trzymać swoje dzieci z daleka od show-biznesu. Widział doskonale, z jakimi problemami zmagała się jego żona i jak bardzo miała pod górkę. Dlatego chce swoim dzieciom oszczędzić takiego życia. Problem w tym, że Oliwia wygląda na osobę, która umie postawić na swoim, co w przyszłości może doprowadzić do nie lada starć pomiędzy nią i ojcem. Jednak jeżeli nastolatka naprawdę zwiąże się ze światem mody, to bez wątpienia możemy mówić o wschodzącej gwieździe, która nie raz nas jeszcze olśni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje ikona światowego kina. Tragiczne informacje obiegły media
  2. TVN za nic nie chciał tego ujawnić. Właśnie się wydało, widzom odebrało mowę
  3. Makabryczna śmierć uwielbianej postaci Pierwszej Miłości?! Fani wstrząśnięci
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News