Oliwia Bieniuk w wystrzałowej sesji! Niczym zawodowa modelka

Oliwia Bieniuk w wystrzałowej sesji! Niczym zawodowa modelka

Oliwia Bieniuk pomimo bardzo młodego wieku zdołała już zaznaczyć swoją obecność w medialnym świecie. Córka Anny Przybylskiej po raz kolejny dała wszystkim powód do zachwytów udostępniając zdjęcia z nowej sesji. Trudno nie przyznać, że wygląda na nich jak zawodowa modelka.

Oliwia Bieniuk co i raz daje o sobie przypomnieć. Chociaż dziewczyna bardzo poważnie zaistniała już w portalach show biznesowych, to nie należy do osób, które beznamiętnie i nachalnie pchają się "przed obiektywy". Córka Anny Przybylskiej daje do zrozumienia, że jej mama zdołała przekazać jej wiele wartości, którymi kieruje się w swoim życiu. Podobnie jak ona, tak i Oliwia Bieniuk nie potrzebuje brać udziału w skandalach, aby o niej mówiono.

Oliwia Bieniuk w uroczej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk bardzo ostrożnie stawia swoje pierwsze kroki w świecie mediów. Ma za sobą występy przed kamerami, ale nie jest jeszcze pewne, czy jest to droga, którą chciałaby podążać w życiu. Nie zmienia to faktu, że ma już na swoim koncie wielu fanów, którzy wróżą jej wielką karierę. W momencie powstawania tego artykułu, Oliwia Bieniuk jest obserwowana na Instagramie przez ponad 86 tysięcy internautów. Młoda gwiazda wie, jak dbać o swoich fanów i co jakiś czas prezentuje im powody do wspólnej radości. Tak stało się i tym razem, kiedy na jej Instastories pojawiło się kilka wrzutek z najnowszej sesji zdjęciowej. Chociaż nie została ona wykonana przez profesjonalnego fotografa, to nie da się ukryć, że córka Anny Przybylskiej wygląda jak topowa modelka. Nastolatka pozuje na tle białej ściany i drzwi, w niemniej białym swetrze. Wszystko jest subtelne, stonowane, a jednak urzekające. W internecie pojawiły się już opinie, że wiele starszych stażem gwiazd mogłoby brać z niej przykład.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niektóre opinie internautów idą nawet o krok dalej. Wiele głosów w dyskusji wręcz sugeruje, że powinna na poważnie przemyśleć swoją przyszłość w modelingu. Nastolatka na pewno ma predyspozycje, ale nie wiadomo, czy będzie chciała łączyć swoje życie z tak ciężką psychicznie branżą. Oczywiście szeroko komentowane jest również jej podobieństwo do mamy. Fani podkreślają, że z każdym kolejnym zdjęciem coraz bardziej widzą w niej Annę Przybylską. Na pewno Oliwia Bieniuk odziedziczyła po mamie wiele cech, nie tylko związanych z wyglądem, z których może być jak najbardziej dumna. pikio.pl oliwia bieniuk 1 instagram.com/oliwia.bieniuk/   pikio.pl oliwia bieniuk 2 instagram.com/oliwia.bieniuk/
ZOBACZ TAKŻE
  1. Zarobki gwiazdy TVN są astronomiczne. Kultowa aktorka rozbiła bank 
  2. Ślubu nie będzie. Uwielbiany gwiazdor disco polo rozstał się z narzeczoną. Co się stało? 
  3. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł