oliwia bieniuk
Bartłomiej Chudy - 1 Grudnia 2018

Córka Małysza przerywa milczenie! Oliwia Bieniuk powinna wziąć sobie te słowa do serca

Oliwia Bieniuk odważnie kreuje swój wizerunek w sieci. Jej profile w niczym nie ustępują tym prowadzonym przez sporo starszych celebrytów. Zupełnie inaczej prowadzi swoje wirtualne oblicze córka Adama Małysza. W ostatnim wywiadzie tłumaczy, dlaczego lepiej dzieciom znanych rodziców dawkować swoją aktywność w sieci.

Oliwia Bieniuk odziedziczyła chęć sławy po mamie. Nastolatka prężnie działa na swoich kanałach społecznościowych, budując coraz poważniejsze "zasięgi". Jej fani dostrzegają w niej młodą Annę Przybylską.

Oliwia Bieniuk a Karolina Małysz. Zupełnie inne podejścia do rozpoznawalności

Zupełnie inny pomysł na siebie ma Karolina Małysz. Swego czasu stała się jednym z bardziej znanych... dzieci w Polsce. Wszystko za sprawą Adama Małysza, polskiego skoczka narciarskiego, którego kariera sportowa wystrzeliła na początku lat dwutysięcznych. Zjawisko małyszomanii osiągnęło taki poziom, że prześwietlano wszystkie rzeczy, osoby i sprawy powiązane ze skoczkiem z Wisły. Dziś Karolina ma już 23 lata i w niczym nie przypomina małej córki Adama Małysza. Jak tylko mogła separowała się od mediów, które tylko czyhały na jej historię i uzewnętrznienie się. Niedawno zgodziła się na pierwszy duży wywiad z redakcją Sportowych Faktów. W wielu miejscach zaskoczyła czytelników. Karolina wspomniała, że choć prowadzi dostępne publicznie profile w mediach społecznościowych, jak tylko może dawkuje swoją aktywność. Wstawia jedynie przemyślane posty, konsultuje nawet ich treść! W dobie pogoni za sławą, zwłaszcza w kręgu znanych osobistości, jest to osobliwe podejście.

Doświadczyła hejtu, a nawet stalkerki. Druga strona "dźwigania" sławy rodzica

Być może wynika to z faktu, że córka Adama Małysza doświadczyła na własnej skórze czym jest fala hejtu. A i to nie wszystko. Małyszówna zmagała się swego czasu z chamską stalkerką, a do wyjaśnienia sprawy potrzebna była interwencja policji. - To był straszny czas. Po tych życzeniach rodzice i ja zdecydowaliśmy zgłosić sprawę na policję. Długo czekaliśmy, żeby to wszystko zakończyło się samo, miałam nadzieję, że dziewczyna, ignorowana, przestanie zatruwać mi życie - powiedziała w wywiadzie dla Sportowych Faktów. Do dziś przeżywa też hejterskie komentarze pod jej aktywnością, w której trudno dopatrzeć się złych emocji lub intencji. - W komentarzach można przeczytać o sobie naprawdę wszystko. Chłopak często powtarza, żebym się tym nie przejmowała, żebym tego nie czytała. Za bardzo to wszystko przeżywam, żeby często udzielać wywiadów i być na świeczniku - przedstawiła swoje podejście.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej

Sława ją onieśmieliła

Nie zamyka się jednak na krąg znajomych. Jak zaznaczyła "fajnie jest dostać trochę więcej lajków". Koniec końców wygrywa rozwaga i dojrzałość. Mimo wszystko magia nazwiska "Małysz" przyciąga media. Stąd wielki szok Karoliny, gdy jej fotki wylądowały na okładkach mediów. - Nie ukrywam, że kiedy media pierwszy raz skorzystały z mojego zdjęcia, byłam w szoku. Przez lata moi rodzice starali się mnie chronić, rzadko eksponowali. Mnie też do tego nigdy nie ciągnęło. Pytałam rodziców, skąd to zainteresowanie mną, przecież nie jestem nikim sławnym - przybliżyła. Córce najbardziej znanego polskiego skoczka wypada pogratulować nad wyraz dojrzałej postawy. Wiele młodych gwiazd, niezdających sobie sprawy z ciężaru sławy, może wziąć sobie słowa Małyszówny do serca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małysz ujawnia kulisy rozwodu Żyłów. Mocne zaskoczenie
  2. Oliwia Bieniuk UKRYWA to przed nami wszystkimi! W sieci pojawił się szokujący dowód
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Później wszyscy je ze smakiem jemy
Anna PrzybylskaAnna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemniceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News