Przejdą Was ciarki. Oliwia Bieniuk wystąpiła w filmie, jakbyśmy widzieli i słyszeli Annę Przybylską

Przejdą Was ciarki. Oliwia Bieniuk wystąpiła w filmie, jakbyśmy widzieli i słyszeli Annę Przybylską Źródło: Instagram/Oliwka Bieniuk

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy tak otwarcie poszła w ślady swojej znanej mamy. Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych aktorek swojego pokolenia. Teraz nastolatka stara się nawiązać do jej talentu poprzez wystąpienie w swojej premierowej produkcji. Oglądając film trudno nie odnieść wrażenia, że prezentuje się dokładnie tak, jak jej zmarła matka.

Oliwia Bieniuk coraz bardziej zachwyca swoją nieprzeciętną urodą i wiele osób wróży jej karierę w show biznesie. Na wybór drogi życiowej ma jeszcze sporo czasu, jednak już dzisiaj widać, że dziewczyna jest utalentowana i powoli idzie w ślady swojej mamy. 

Córka aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pojawiała się już na okładkach kilku czasopism. Można było ją oglądać w spocie reklamowym odzieżowej firmy Reserved. Na tym się jednak nie skończyło. Ostatnio Oliwia Bieniuk wystąpiła w amatorskim filmie. Wszystko wskazuje na to, że udany aktorski debiut ma już za sobą.

Oliwia Bieniuk niczym Anna Przybylska. Zagrała w filmie, w którym do złudzenia przypomina mamę

Anna Przybylska nie mogła przypuszczać, że jej córka tak szybko rozpocznie swoją przygodę z aktorstwem. Póki co zagrała w amatorskim filmie, jednak w taki sposób zaczynało bardzo wiele wybitnych postaci polskiego show biznesu. Oliwia Bieniuk pochwaliła się swoim debiutem w mediach społecznościowych. Na Instagramie poinformowała, że jest to szkolny projekt:

- Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół “The Glimmer Project” pod tytułem “Glimmer”, w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF - chwaliła się Oliwia Bieniuk i zachęcała internautów, aby oddali swój głos.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Internauci wspierają projekt Oliwii Bieniuk i wróżą jej karierę aktorską

Na odzew internautów Oliwia Bieniuk nie musiała długo czekać. Wiele osób obejrzało jej debiut i oddało głos na początkującą aktorkę. W sieci pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci są przekonani, że Oliwia Bieniuk zrobi błyskotliwą karierę w show biznesie:

- Jesteście super, kochani! - emocjonowała się jedna z internautek.

- Dobry film, polecam - rekomendowała inna osoba.

Wiele osób podkreśla również, że Oliwia Bieniuk na ekranie przypomina swoją mamę. Sposób poruszania się, mimika, a nawet głos pozwalają wszystkim fanom Anny Przybylskiej mieć nadzieję, że jej córka dorówna dokonaniom matki.

Film można oglądać na oficjalnym profilu komendy miejskiej policji w Gdyni na Facebooku. Głosowanie cały czas trwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Dramat Jolanty Fraszyńskiej! Straciła oszczędności życia, została OKRADZIONA przez oszustów
  3. Patryk dalej jest w śpiączce. Materiał DDTVN łamie serce
  4. Syn Katarzyny Dowbor publicznie o jej testamencie i majątku dla zwierząt. "Jak możesz?!"
  5. Internauci błagają dzieci Wiśniewskiego: "Nie idźcie w ślady ojca"

 źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News