Oliwia Bieniuk nie zamierza odpuścić. Jej ojciec ma prawdziwy dylemat

Oliwia Bieniuk nie zamierza odpuścić. Jej ojciec ma prawdziwy dylemat Źródło: Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk zdaje się wymykać spod troskliwych skrzydeł stanowczego ojca. Chociaż partner zmarłej Anny Przybylskiej stara się trzymać dzieci z daleka od show-biznesu, natrafia na coraz większe problemy wychowawcze.

Bieniuk zasłynęła głównie dzięki ogromnemu podobieństwu do matki, która przez lata podbijała serca widzów jako niezwykle zdolna aktorka oraz modelka. Nastolatka z zaangażowaniem prowadzi swoje konta na portalach społecznościowych, zdobywając kolejnych fanów.

Oliwia Bieniuk czeka na start zawrotnej kariery

Warto zaznaczyć, że córka Anny Przybylskiej ma już na swym koncie profesjonalne sesje zdjęciowe. Kiedy jednak jej kariera zaczęła nabierać tempa, napotkała na sprzeciw Jarosława Bieniuka. Sportowiec stwierdził bowiem, że jego córka jest zbyt młoda na wejście do polskiego show-biznesu. Nakazał jej skupienie się na nauce, jednak Oliwia zdaje się coraz częściej stawiać na swoim i wymykać spod jego stanowczych nakazów.

Szczegóły relacji w rodzinie Bieniuka

- Oliwia nie boi się porównań do mamy. Liczy na to, że od profesorów dowie się więcej o tym, jaka była psotna Ania sprzed lat. Jarek jest bardzo dumny ze swoich dzieci i chętnie chwali się nimi przy każdej możliwej okazji - wyznał informator w rozmowie z "Na Żywo". - Oliwia wie, że nie wygra z troskliwością taty. Kiedy powiedział, że puści ją na Open’era, ale tylko w jego towarzystwie, to zgodziła się - dodał także przyjaciel rodziny. Co ciekawe, nastolatka nie zamierza jednak odpuszczać w swojej drodze do ogromnej kariery. Czas pokaże, kiedy będzie mogła ją naprawdę rozpocząć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co za koszmar. Rynkowski nie może chodzić, jest tragicznie
  2. Koszmarny wypadek w „Mam Talent”. Na wszystko musiało patrzeć dziecko
  3. Tragedia gwiazdora TVP. Prowadził program na żywo, gdy poinformowano o śmierci jego teścia
  4. Szukamy oprawcy, który wyrzucił skatowanego psa! Jest opis sytuacji, pomóżcie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News