Reklama
Intrygujące zdjęcie Oliwii Bieniuk. Co ukrywa przed fanami?
Reklama

Intrygujące zdjęcie Oliwii Bieniuk. Co ukrywa przed fanami?

Oliwia Bieniuk często określana jest mianem dorastającej celebrytki, która ma szansę wybić się dzięki mediom społecznościowym. Zdecydowanie pomaga jej w tym ogromna sympatia, jaką Polacy darzyli jej zmarłą mamę, Anię Przybylską, lecz sława ma też swoje minusy. Na jednym ze zdjęć dziewczyny doszukano się czegoś intrygującego. 

Reklama
Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka, którą w ostatnim czasie niezwykle uważnie śledzą media i fani z całej Polski. Dzięki bardzo lubianym i popularnym rodzicom nastolatka niezwykle szybko wzbudziła zainteresowanie internautów, a jej profile na portalach społecznościowych obserwują tysiące ludzi. Głośno mówi się, że dziewczyna wyrasta na celebrytkę, która zamierza dołączyć do świata polskiego show-biznesu dzięki dużemu zaangażowaniu w prowadzenie swoich mediów społecznościowych i trzeba przyznać, że jak na razie jej się to udaje - ogólnopolskie portale nie przestają o niej pisać, coraz częściej również powstają plotki na jej temat, lecz niesie to ze sobą poważne konsekwencje. Każde udostępnione przez nią zdjęcie jest uważnie analizowane przez wiele osób, a na ostatnim z nich doszukano się czegoś wyjątkowo intrygującego.
Reklama

Oliwia Bieniuk udostępniła tajemnicze zdjęcie

Niedawno Oliwia Bieniuk hucznie obchodziła swoje 16. urodziny, a z tej okazji postanowiła udostępnić na swoim wyjątkowo popularnym koncie na Instagramie urodzinową fotografię zrobioną w domu w Gdyni. Widzimy na niej solenizantkę oraz wielki balon w kształcie liczby przedstawiającej wiek dziewczyny. Na zdjęciu jest sama i nie ma żadnych osób, zrobiono je więc zapewne jeszcze przed przybyciem gości. Mógłby to być kolejny popularny wpis, który nie różniłby się od wszystkich pozostałych często zamieszczanych przez młodą celebrytkę, gdyby nie jeden szczegół. W lustrze odbija się ściana pokoju, na której znajduje się ramka z obrazem, ten jednak jest zasłonięty przez emotikonkę z wielkim, fioletowym serduszkiem. Widać, że zabieg był celowy, pojawia się zatem pytanie - co Oliwia Bieniuk chciała ukryć przed swoimi fanami?

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci spekulują

Prasa i internauci natychmiast stworzyli dziesiątki teorii dotyczących tego zachowania. Wszystkie jednak zdecydowanie skupiają się wokół rodziny dziewczyny. Większość osób przypuszcza, że może to być nieznane, niepublikowane dotąd zdjęcie mamy nastolatki - Anny Przybylskiej. Inne osoby sądzą jednak, że to ostatnie wspólne zdjęcie całej rodziny, które jest na tyle osobiste i intymne, że dziewczyna nie chce się nim z nikim dzielić publicznie. Jedno jest jednak pewne: Oliwia Bieniuk rzeczywiście nie zamierza na razie zdradzać tego sekretu i wstrzymuje się od komentarza w tej sprawie. Oliwia Bieniuk Fot. Instagram/oliwia18bieniuk
Reklama
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Michał Szpak zawstydził tym wszystkich artystów! Sami zobaczcie
  2. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? Miał rację
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Fani „The Voice of Poland” załamani! Decyzja TVP wywołała burzę
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?