Co się dzieje z Oliwią Bieniuk? Fani zaniepokojeni faktem, że nastolatka od 9 tygodni nie daje znaku życia

Co się dzieje z Oliwią Bieniuk? Fani zaniepokojeni faktem, że nastolatka od 9 tygodni nie daje znaku życia Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk dała się poznać jako niezwykle aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych. W ostatnim czasie zachowanie 16-latki stało się powodem niepokoju dla jej fanów. Córka Anny Przybylskiej nie daje znaku życia.

Oliwia Bieniuk dała się poznać nie tylko jako piękna córka Anny Przybylskiej, ale również bardzo aktywna użytkowniczka Instagrama. 16-latka bardzo często zamieszczała tam swoje zdjęcia, które były podziwiane przez wiele osób. Fani cały czas zwracali uwagę na jej nieprzeciętną urodę i uderzające podobieństwo do matki. 

Wiele osób przepowiadało jej również karierę w show biznesie. Nie tak dawno debiutowała w krótkometrażowym filmie, który nakręciła wraz ze szkolnymi kolegami z okazji ogólnopolskiego konkursu. Internauci stwierdzali, że ma dryg do aktorstwa. Jednak ostatnio nastolatka dostarcza wielu powodów do niepokoju.

Oliwia Bieniuk zniknęła z mediów społecznościowych. Ostatni wpis był 9 tygodni temu

Nie da się nie zauważyć, że Oliwia Bieniuk zniknęła z mediów społecznościowych. Jej obserwatorzy na Instagramie nie mogą się doczekać nowych zdjęć, jednak nastolatka przestała publikować. Jej ostatni wpis został zamieszczony 9 tygodni temu. Fani są poważnie zaniepokojeni i zastanawiają się, co dzieje się z córką Anny Przybylskiej.

Niektórzy domyślają się, jaki może być powód zniknięcia młodej dziewczyny z mediów społecznościowych. Wiele wskazuje na to, że nie chodzi tu o nadmiar szkolnych obowiązków. Oliwia Bieniuk przeżyła w ostatnim czasie niezwykle dramatyczne momenty, kiedy jej ojciec Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Co się dzieje z Oliwią Bieniuk? Internauci podejrzewają, że chodzi o skandal z udziałem ojca

Nie ma wątpliwości, że minione tygodnie były bardzo trudnym czasem w życiu córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. W tym czasie wybuchł skandal, w którym główną rolę odgrywał ojciec nastolatki. Internauci podejrzewają, że Oliwia Bieniuk ograniczyła kontakt z mediami ze względu na pojawiające się w sieci krzywdzące komentarze na temat jej ojca.

Młoda dziewczyna ani razu nie wypowiedziała się w sprawie afery i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie postanowiła zabrać głos. Jest bardzo związana z ojcem i oskarżenia pod jego adresem na pewno są dla niej ogromnym obciążeniem. Fani mają nadzieję, że wkrótce znów będzie aktywna w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bogumiła Wander powiedziała CAŁĄ prawdę o zarobkach w TVP! Tak źle jeszcze nie było! Oczy wyjdą wam z orbit
  2. Krystyna Pawłowicz wyjdzie niedługo za mąż? Jej decyzja o ślubie zaskoczy każdego. Pospadacie z krzeseł
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News