Oliwia Bieniuk zdradziła szczegóły z życia! Opowiedziała o swojej miłości

Oliwia Bieniuk zdradziła szczegóły z życia! Opowiedziała o swojej miłości

Oliwia Bieniuk z każdym dniem zyskuje coraz większą popularność. Co za tym idzie, jej fani chcą znać coraz więcej szczegółów z życia prywatnego. Ostatnio nastolatka odpowiedziała na pytanie związane z jej związkiem. Na tę odpowiedź czekały tysiące!

Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Nastolatka w ubiegłym roku rozpoczęła swoją edukację w liceum, przez co wiele osób zaczęło się zastanawiać nad jej dalszą karierą. Oliwia bez wątpienia stała się prawdziwą gwiazdą Internetu, a na swoich profilach w mediach społecznościowych obserwowana jest przez tysiące fanów. Wielu z nich widzi w niej następczynię swojej pięknej matki, ale kariera nastolatki to nie jedyny temat, który ciekawi jej wielbicieli.

Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów

Nastoletnia gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. Oliwia Bieniuk na swoim profilu ma wiele zdjęć, które zrobiły prawdziwą furorę wśród internautów. Oczywiście największy szum wywołały zdjęcia, które uchwyciły romantyczne sceny nastolatki. Jedno z nich przedstawia Oliwię całującą się ze swoim chłopakiem. Potem internauci zobaczyli, jak nastolatka bawi się w towarzystwie kogoś zupełnie innego. Fani zaczęli się w końcu zastanawiać, jak dokładnie wygląda życie uczuciowe młodej celebrytki. Pod jej postami pojawiały się liczne komentarze o tej tematyce jednak Oliwia Bieniuk przez długi czas nie odpowiadała na nie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak teraz nastolatka na swoim instastory zachęcała fanów do zadawania jej pytań. Co ciekawe wiele wiadomości nawet ich nie zawierało, a przedstawiało to, jak ważna jest dla fanów ich idolka. Internauci przesłali jej masę wypowiedzi, a w wielu z nich napisali, jak bardzo ją kochają. Celebrytka oczywiście podziękowała im i w odpowiedzi odwzajemniła to uczucie. Pojawiło się również pytanie dotyczące tego, czy córka Anny Przybylskiej ma aktualnie chłopaka. Jej odpowiedź była bardzo bezpośrednia i ostatecznie zakończyła ten temat. Oliwia krótko odpowiedziała, że nie, co oznaczać może, iż niebawem zacznie dostawać liczne propozycje od swoich rówieśników. Nie ma wątpliwości, że temat ekscesów sercowych młodej gwiazdy będzie jeszcze nie raz pojawiał się w mediach, ale jak na razie sprawa jest zamknięta. screen instagram.com screen instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Legendarna polska aktorka nie ma pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Potrzebuje pomocy
  2. Fani Wojewódzkiego oburzeni na jego najnowszą reklamę. „Rozmieniasz się na drobne”
  3. Rozłam w zespole króla disco polo. Artysta kultowej grupy odchodzi z Boys
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News