Fanów wmurowało. Oliwia Bieniuk postanowiła zmienić się całkowicie

Fanów wmurowało. Oliwia Bieniuk postanowiła zmienić się całkowicie

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Nastolatka żywo udziela się w mediach społecznościowych, a dzięki sławnym rodzicom sama zdobywa dużą popularność. Niedawno opublikowała zdjęcie, które zaszokowało widzów. Dziewczyna całkiem się zmieniła. 

Oliwia Bieniuk jest nastoletnią córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Reprezentacji Polski Jarosława Bieniuka. Dziewczyna żywo udziela się na portalach społecznościowych. Wstawia swoje zdjęcia oraz przemyślenia, a sława rodziców zapewniła jej już popularność oraz dziesiątki fanów, którzy z chęcią śledzą życie nastolatki i czytają jej komentarze. Właśnie pojawiło się nowe zdjęcie które zaszokowało fanów. Dziewczyna postanowiła zmienić swój wygląd.

Szokująca zmiana Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i przez jej pryzmat bardzo często jest postrzegana. Dzięki znanym rodzicom dziewczyna zyskała popularność, a jej profil na Instagramie śledzą i żywo komentują dziesiątki fanów. Dziewczyna chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i zdjęciami z wakacji, ostatnie zdjęcie jednak zaskoczyło internautów. Dziewczyna opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze - obcięła włosy i natychmiast pojawiły się komentarze porównujące ją do zmarłej matki. - W tej fryzurze wygląda zupełnie jak mama za młodu - pisze internautka. - Teraz dopiero widać, jak są do siebie podobne - dodaje druga. Trzeba przyznać, że nowa fryzura rzeczywiście podkreśla charakterystyczne rysy twarzy dziewczyny, co upodabnia ją do zmarłej mamy.

Śmierć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była jedną z uwielbianych przez Polaków aktorek. Pięć lat temu kobieta przeszła operację usunięcia guza trzustki w gdańskiej klinice, leczyła się również w Szwajcarii. Po długiej walce aktorka zmarła w swoim rodzinnym domu w Gdyni Orłowie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jej śmierć była szokiem dla fanów. Wielu nie mogło uwierzyć, że zawsze uśmiechnięta, młoda aktorka już nigdy nie wystąpi przed kamerami. W ubiegłym roku ukazała się książka zatytułowana "Ania. Biografia Anny Przybylskiej" będąca swoistym upamiętnieniem zmarłej. Ponadto seria "Daleko od noszy. Reanimacja" będąca kontynuacją serialu "Daleko od noszy", z którego aktorka była znana, została zadedykowana zmarłej. Mówi się również o nadchodzącym filmie biograficznym o Przybylskiej na której czekają tysiące fanów. Oliwia Bieniuk Fot. Instagram/oliwia18bieniuk
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Księżna Diana była w ciąży w chwili śmierci?! Lekarz po latach zdradza prawdę
  2. Najbardziej znienawidzony minister PiS zdegradowany. Kaczyński nie miał litości
  3. Nie żyje legenda kina. Stworzył hit wszech czasów
Następny artykuł