Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska? Niezwykłe, piękne zdjęcie

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska? Niezwykłe, piękne zdjęcie

Oliwia Bieniuk od kilku miesięcy zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Nastolatka marzy o karierze modelki, która zdecydowanie stoi przed nią otworem. Jedno z najnowszych zdjęć córki Anny Przybylskiej wywołało właśnie ogromne emocje, gdyż wielu internautów przekonuje, że dziewczyna wygląda całkowicie jak mama.

Oliwia Bieniuk niezwykle przykłada się do prowadzenia swojego konta na Instagramie. Umieszcza tam wiele fotografii, dzięki którym udało jej się nawet wystąpić w kampanii reklamowej znanej marki odzieżowej jako modelka, co ewidentnie bardzo jej się spodobało.

Czy Oliwia Bieniuk jest podobna do Anny Przybylskiej?

Chociaż Bieniuk chciała rozwijać swoją karierę w show-biznesie, na drodze stanął ojciec. Stwierdził bowiem, że nastolatka powinna skupić się na nauce, a na modeling przyjdzie jeszcze w jej życiu czas. Sama Oliwia przyjęła tę decyzję bardzo pokornie, jednak nie wycofała się z mediów społecznościowych. Co ciekawe, w komentarzach pod kolejnymi zdjęciami nastolatki bardzo często pojawiają się komentarze, w których internauci sugerują jej ogromne podobieństwo do matki, Anny Przybylskiej. Tak było i tym razem, kiedy jedna z redakcji plotkarskich zestawiła fotografie aktorki oraz jej córki. "Oczywiście, że podobna do mamy"; "Podobna jest do obojga rodziców, ale jak się, uśmiecha to cała mama"; "Często wracam do Ani profilu na Insta... i za każdym razem nie potrafię opanować łez. Byłaby dumną mamą" - czytamy w komentarzach na portalu społecznościowym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak na poruszające fotografie zareagowali internauci? Tym razem nie byli zgodni!

Co ciekawe, duża grupa internautów zaznaczyła jednak stanowczo, że Oliwia dużo bardziej przypomina ojca, Jarosława Bieniuka. Niektórzy za to współczują nastolatce tego, iż przez większość życia opinia publiczna będzie porównywała ją do znanej matki. Młoda celebrytka zdaje się tym jednak nie przejmować i budować karierę własną pracą oraz zaangażowaniem. Sama Oliwia bardzo często chwali się dobrymi, bliskimi relacjami z rodziną. Widać, że jest niezwykle przywiązana do braci oraz ojca, z którymi wystąpiła nawet w jednej z reklam znanej sieci komórkowej. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, iż nastolatka ze spokojem przyjęła decyzję dotyczącą zatrzymania jej intensywnie rozpędzającej się medialnej kariery. Oliwia Bieniuk Fot. Instagram/jastrzabpost.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy niepublikowane teksty Kory zostaną ujawnione. Jej mąż podjął już decyzję
  2. Kwaśniewska raz na zawsze zniknie z mediów? Postanowiła rozkręcić interes!
  3. Co się dzieje z Martyną Wojciechowską? „Zaprzecza wszystkiemu, co robiła całe życie”
  4. Rzucanie przedmiotami, morze łez i emocji! Kuchenne Rewolucje ruszyły z kolejnym sezonem
Następny artykuł