Oliwia Bieniuk jako legenda muzyki! Podobna?

Oliwia Bieniuk jako legenda muzyki! Podobna?

Oliwia Bieniuk zdobywa coraz większą popularność wśród polskich internautów. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z oddaniem prowadzi bowiem swoje profile na największych portalach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie nastolatki, na którym widzimy ją przebraną za legendę światowej muzyki, zachwyciło licznych fanów.

Oliwia Bieniuk rozpoczęła karierę w krajowym show-biznesie przede wszystkim dzięki swej wyjątkowej urodzie. Wielu internautów twierdzi bowiem, że dziewczyna jest bardzo podobna do swojej zmarłej matki. Z roku na rok nastolatka rzeczywiście coraz bardziej przypomina doskonałą aktorkę, którą widzowie mogli podziwiać między innymi w "Złotopolskich", "Dniu świra", "Karierze Nikosia Dyzmy", czy też "Daleko od noszy".

Kiedy Oliwia Bieniuk rozpocznie karierę jako modelka?

Warto więc przypomnieć, że Oliwia wystąpiła nawet w kampanii reklamowej jednej z najbardziej popularnych marek odzieżowych w Polsce. Kiedy jednak stanęła u progu kariery w świecie modelingu, o której ponoć marzyła, jej drogę zastawił stanowczo ojciec. Podobną decyzję miał podjąć ponoć z bardzo ważnego powodu. Jarosław Bieniuk stwierdził bowiem, że dziewczyna ma jeszcze czas na pracę zawodową, a na razie powinna skupić się na nauce. Sama Oliwia pokornie przyjęła jego decyzję, nie zapominając jednak o mediach społecznościowych, w których wciąż z oddaniem się udziela. Jej ulubioną platformą jest bez wątpienia szczególnie Instagram. Najnowsze zdjęcie córki Anny Przybylskiej, które na swoim koncie na portalu społecznościowym opublikowała jej koleżanka, niezwykle spodobało się fanom nastolatki. Widzimy bowiem na nim samą Oliwię oraz jej przyjaciół ze szkoły w naprawdę ciekawych przebraniach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Przybylska jako członkini zespołu ABBA

Nastolatkowie, wśród których znalazła się także młoda modelka, wybrało bowiem stroje charakterystyczne dla zespołu ABBA. Jak sugerują internauci, z powodu ciemnego koloru włosów Oliwia przypomina w tym wcieleniu szczególnie Anni-Frid Lyngstad, czyli jedną z wokalistek kultowej grupy muzycznej. Najnowsza fotografia nastoletniej córki Przybylskiej i Bieniuka po raz kolejny sprowokowała falę pozytywnych komentarzy. Fani chętnie sugerują, że Oliwia powinna jak najszybciej powrócić do pracy modelki, gdyż jej wyjątkowa uroda idealnie do tego pasuje. Dziewczyna będzie jednak zapewne musiała z tym poczekać do ukończenia liceum lub momentu ukończenia 18 roku życia. Jej pokorna reakcja na zalecenia ojca sugeruje jednak, że sama nastolatka zgadza się ze spojrzeniem na sprawę rodzica. Oliwia Bieniuk Fot. Instagram/Oliwia BieniukNajlepsze newsy dnia:

  1. Marcela jest w związku od 8 lat. Koleżanki powiedziały jej coś tak chamskiego, że się rozpłakała
  2. Jarosław Kret BŁAGAŁ na kolanach Tadlę o wybaczenie. Dziennikarka go publicznie upokorzyła
  3. Co na to Magda Gessler? Jej córka pokazała się milionom widzów bez majtek
  4. Michał Szpak szokuje u Wojewódzkiego! Z TĄ Gwiazdą TVN poszedłby do łóżka!
Następny artykuł