Oliwia Bieniuk jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie, cała mama. Pokazała zdjęcie z domowej kwarantanny

Oliwia Bieniuk jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie, cała mama. Pokazała zdjęcie z domowej kwarantanny Źródło: Instagram oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk to niezaprzeczalnie piękna dziewczyna. Wielu, patrząc na nią lub na zdjęcia, które publikuje, widzi chodzącą kopię Anny Przybylskiej. Dziewczyna postanowiła podzielić się ze światem zdjęciem z domu i trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie.

Oliwia Bieniuk ma na Instagramie ponad 117 tys. obserwatorów, co na tak młodą osobę, która nie może pochwalić się jeszcze wieloma sukcesami jest sporym osiągnięciem. 

Oliwia Bieniuk to czysta mama

Oliwia Bieniuk wygląda jak młodsza kopia swojej matki. Prawdziwe w tym przypadku okazuje się powiedzenie, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Wizualnie obie kobiety są do siebie niesamowicie podobne, nic więc dziwnego, że dziewczyna nie może uciec od ciągłych porównań i komentarzy potwierdzających podobieństwo. Tym razem młoda gwiazdka postanowiła podzielić się zdjęciem swojego sposobu na spędzenie kwarantanny i zaapelować do swoich obserwatorów. Oliwia Bieniuk na udostępnionej fotografii siedzi w różowym zestawie i uśmiecha się do osoby robiącej zdjęcie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zachwytom nie ma końca

Dziewczyna siedzi na parapecie i apeluje do swoich obserwatorów popularnym hashtagiem, aby zostali w domu. Dodatkowo prosi, aby zadbać o swoje zdrowie i trudno się z nią w tych dwóch aspektach nie zgodzić. W komentarzach próżno szukać negatywnych opinii na temat jej wyglądu. Wręcz przeciwnie, Oliwia Bieniuk zewsząd obsypywana jest serduszkami i pochwałami co do uchwyconego momentu oraz modelki widocznej na zdjęciu. Jedyne co może przeszkadzać to niby niewinna, ale jednak trochę wymuszona reklama jednej z firm produkujących torebki. Trzeba przyznać, ze dla influencerów nastały ciężkie czasy, kiedy trudno o dobre zdjęcie kiedy do dyspozycji ma się zaledwie kilka metrów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat

2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

Córka znanej aktorki

Oliwia Bieniuk jest córką Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Jej mama zmarła 5 października 2014 r. w związku z guzem trzustki. Para oprócz najstarszej Oliwii urodzonej w 2002 r., posiadała jeszcze dwójkę innych dzieci, dwóch synów. Szymona i Jana. Anna Przybylska była cenioną aktorką, która porażała swoją urodą oraz delikatnością. Jej debiutem telewizyjnym była rola Marylki w kultowym serialu TVP "Złotopolscy". Do tej pory bardzo często wspominana jest przez ludzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Agnieszka Chylińska nie mogła tego przemilczeć. Wystarczyło kilka słów, by fani zalali się łzami
  4. Zrozpaczona kobieta wysłała sygnał o pomoc. Gdy ratownicy ją znaleźli, natychmiast odkryli, że nie jest sama
  5. Po stosunku z mężem w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zobaczyli co się stało i oniemieli
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

Źródło: Instagram / oliwia.bieniuk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News