Jedno zdjęcie córki Przybylskiej bije rekordy popularności. Wszystko przez pewną rzecz

Jedno zdjęcie córki Przybylskiej bije rekordy popularności. Wszystko przez pewną rzecz Źródło: Instagram.com

Oliwia Bieniuk znów robi się coraz to bardziej aktywna w internecie. Nastolatka, która swego czasu wywołała prawdziwą burzę swoimi zdjęciami w internecie, może pochwalić się coraz to większym gronem fanów, którzy zwracają uwagę na jeden szczegół. Trzeba przyznać, że mają rację.

Oliwia Bieniuk jest już młodą influencerką. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej już rok temu próbowała zrobić karierę w internecie, jednak nie mogła tego uczynić przez obowiązki szkolne. Teraz nastolatka powraca na Instagrama z nowymi publikacjami. Fani dziewczyny zwracają uwagę na jedno zdjęcie, które przyciągnęło ich wielką uwagę. A wszystko przez jeden, ale dość istotny szczegół.

Oliwia Bieniuk wraca na Instagram. Niesamowite zdjęcia córki Przybylskiej

Kiedy nastolatka pojawiła się w internecie, obserwatorzy polskiego show-biznesu zaznaczali, że córka Anny Przybylskiej zrobi dużą karierę. Nie dość, że Oliwia Bieniuk wywodzi się ze znanego domu, to jeszcze odziedziczyła urodę po swoich rodzicach, którzy przez lata uchodzili za najpiękniejszą parę polskiego show-biznesu.

Lata mijają, a dziewczyna wygląda coraz bardziej kobieco i staje się prawdziwą kopią swojej matki. Jej córka ma takie same, piękne oczy, a fani zwracają uwagę na szczegół, który czasem umyka mediom opisującym jej temat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Oliwia Bieniuk zrobi dużą karierę?

Dzięki swojej ostatniej publikacji na Instagramie młoda gwiazda sprawiła prawdziwą sensację. Fani zauważyli jeden drobny szczegół: celebrytka jest coraz bardziej podobna do mamy i urasta do miary supermodelki. Takie komplementy mogą być wielką radością dla Oliwii Bieniuk, która nie ukrywa, że chciałaby spróbować w modelingu i nawet poczyniła ku temu pewne kroki, występując czasami w reklamach. Tak było przy okazji działań reklamowych jednej z firm telekomunikacyjnych, a także zaproszenia przez firmę odzieżową do współpracy.

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy
2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

Nie da się ukryć, że młoda gwiazda jest bliska spełnienia swoich marzeń o modelingu, a coraz więcej firm zwraca na nią uwagę. Dzięki znajomościom swoich rodziców także może zajść daleko, także wszystko wskazuje na to, że drzwi wielkiej kariery stoją przed nią otworem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe  
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News