Oliwia Bieniuk pozuje do zdjęcia w odważnym stroju. Uwagę wszystkich przykuwa jeden szczegół

Oliwia Bieniuk pozuje do zdjęcia w odważnym stroju. Uwagę wszystkich przykuwa jeden szczegół Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk ma dopiero 17 lat, a już wyrasta na piękną kobietę. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka staje się powoli celebrytką, a jej profil Instagrmowy obserwuje coraz więcej osób. Ostatnio pojawiło się tam seksowne zdjęcie dziewczyny. Szczególną uwagę zwraca jeden szczegół.

Oliwia Bieniuk ma dopiero 17 lat, a już jest na ustach wszystkich. Córka aktorki Anny Przybylskiej i reprezentanta polski w piłce nożnej Jarosława Bieniuka zaczyna robić karierę w modelingu, a także na Instagramie. Jej profil obserwują już ponad 92 tysiące osób. Ostatnio opublikowała na nim zdjęcie swojej odważnej kreacji. Wszyscy zwrócili jednak uwagę na wyróżniający się szczegół.

Oliwia Bieniuk wygląda jak swoja mama

Oliwia Bieniuk dopiero zaczyna karierę w modelingu, ale ma już na swoim koncie pewne sukcesy w tej branży. W roku 2016 stała się jedną z twarzy kampanii marki Reserved Kids. Jest to dość spektakularny start kariery. Dziewczyna coraz bardziej przypomina swoją mamę i pięknieje z każdym rokiem.

17-latka ma aspirację, żeby zrobić karierę w branży rozrywkowej. Bardzo poważnie podchodzi do swojego konta na Instagramie i do swoich fanów w tym serwisie, a ma ich naprawdę pokaźną grupę. Niedawno podzieliła się w internecie swoim zdjęciem w odważnej kreacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszyscy zwrócili uwagę na ten szczegół 

Wszystkie media rozpisują się na temat piękna córki Anny Przybylskiej i wróżą jej gigantyczną karierę jako modelka. W końcu ma dobry przykład w postaci swojej słynnej mamy, która była uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. 

Oliwia Bieniuk realizuje się na swoim Instagramie i to tam stara się zebrać grupę odbiorców. Publikuje tam różne rzeczy związane ze swoim życiem. Upamiętnia koncerty na których była, dokumentuje spotkania z przyjaciółmi, a czasem pojawiają się tam efekty różnego rodzaju sesji fotograficznych. 

Tym razem młoda celebrytka udostępniła swoje zdjęcie w odważnej kreacji. Jednak nie to wzbudziło zainteresowanie wszystkich. Fani skupili się na jednym szczególe tej fotografii. Trudno było tego nie zauważyć. 

Na zdjęciu, o którym mowa Oliwia ubrana jest w dość kusy letni strój. Ma na sobie obcisłe czarne spodnie, sportowe buty i klasyczną ciemną bluzkę, na którą nonszalancko zarzuciła niebieską koszulę. Dziewczyna jak zawsze prezentuje się świetnie. Szczególną uwagę zwraca fakt, że ma wysportowany, umięśniony brzuch. Oliwia Bieniuk musi dbać o swoją formę i ćwiczyć, bo to raczej niemożliwe, żeby bez aktywności fizycznej i odpowiedniej diety uzyskała taki zjawiskowy efekt. Fani są zachwyceni.

Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny początek wakacji, znowu brak wyobraźni? Rodzina miała poważny wypadek, 2 osoby nie żyją, reszta walczy w szpitalu
  2. Po występie Ani Karwan w Opolu wybuchł skandal. Teraz artystka z mistrzowską swadą zripostowała nieprzyjaciółkę
  3. Oliwia Bieniuk pozuje do zdjęcia w odważnym stroju. Uwagę wszystkich przykuwa jeden szczegół
  4. Niepowtarzalna klasa najbardziej niedocenionego aktora "Kiepskich". Niesamowity wyczyn
  5. Na ciele martwej 14-latki znaleziono aż 50 różnych obrażeń. Makabrycznego morderstwa dokonali jej znajomi

Źródło: Instagram

 

Następny artykuł