Oliwia Bieniuk pozuje niczym prawdziwa modelka. Te zdjęcia robią furorę, piękna jak jej mama

Oliwia Bieniuk pozuje niczym prawdziwa modelka. Te zdjęcia robią furorę, piękna jak jej mama Źródło: Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk mimo, że ma jedynie 16 lat, to już jest o niej głośno w mediach. Nastolatka jako córka słynnej Anny Przybylskiej została postawiona przed nie lada oczekiwaniami fanów, którzy chcieliby, żeby poszła w ślady matki.

Oliwia Bieniuk pokazała się ostatnio na zdjęciach z amatorskiej sesji fotograficznej, na której wyglądała jak prawdziwa modelka. Fani nie mogli wyjść z zachwytu i porównywali ją do zmarłej matki - Anny Przybylskiej, która również zaczynała karierę jako modelka. Czy 16-latka pójdzie w ślady mamy?

Oliwia Bieniuk wstawiła na Instagrama zdjęcia, na których wygląda jak modelka

Trzy zdjęcia z amatorskiej sesji zostały umieszczone na Instagramie 16-latki. Dosyć szybko zdobyły sporą popularność, a fani w komentarzach rozpływali się nad urodą nastoletniej kandydatki na gwiazdę. Oliwia Bieniuk miała już przygody z sesjami zdjęciowymi - choćby w akcji reklamowej sieci sklepów odzieżowych Reserved. 

Post córki Anny Przybylskiej zdobył ponad 15 tysięcy polubień oraz wiele pozytywnych komentarzy. Takie zasięgi dla 16-latki to naprawdę nie lada wyczyn, co zaczyna przyciągać przeróżne marki do chęci współpracy z Oliwią Bieniuk. Według niepotwierdzonych pogłosek firmy były w stanie zapłacić kilka tysięcy złotych za jeden post sponsorowany na Instagramie nastoletniej gwiazdy.

Oliwia Bieniuk mogłaby już zakończyć edukację, ale ojciec twierdzi, że musi się skupić na nauce

- Oliwka dostaje propozycje reklamowania różnych produktów w internecie. Ostatnio podpisała umowę z producentem toreb. A ponieważ obserwuje ją prawie 100 tysięcy osób, może liczyć na niezłe stawki. I mogłaby już zakończyć edukację, a to niezwykła sytuacja jak na nastolatkę - mówił menadżer jednej z polskich gwiazd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec jednak nie chce słyszeć o celebryckiej karierze, póki Oliwia się uczy. Podobno sama nastolatka również skupia się na nauce - potwierdza to choćby fakt jak rzadko wrzuca zdjęcia na Instagram, na którym mogłaby przecież zrobić duże podwaliny pod naprawdę głośną karierę.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

- Ma bardzo dużo nauki, dużo zajęć dodatkowych, więc nie będzie miała za dużo czasu. A jeśli chodzi o karierę modelki, to jeszcze za wcześnie. Musi się skupić na nauce - mówił Jarosław Bieniuk, ojciec 16-letniej Oliwii. Wygląda na to, że do ogłoszenia matur, nastolatka musi wstrzymać się z karierą.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🐆🐆

Post udostępniony przez oliwka🥶 (@oliwia.bieniuk)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Zosia i Malwinka, dwójka sześcioraczków czekają już tyle miesięcy. Tylko one nadal pozostają pod opieką krakowskich lekarzy

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł