Rodzina Oliwii Bieniuk właśnie się powiększyła. Rodzice wybrali zaskakujące imię dla dziecka

Rodzina Oliwii Bieniuk właśnie się powiększyła. Rodzice wybrali zaskakujące imię dla dziecka Źródło: Instagram.com oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk ma powody do radości, w jej rodzinie właśnie pojawił się nowy maluch. Rodzice chłopczyka wybrali dla syna nietypowe imię.

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką tragicznie zmarłej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - i wyrasta na niezwykle piękną kobietę. Rodzina Bieniuków ma ostatnio powody do świętowania, właśnie powitali bowiem na świecie kolejnego członka. Chłopiec otrzymał od swoich rodziców zaskakujące imię.

Oliwia Bieniuk powitała na świecie nowego członka rodziny

Jarosław Bieniuk wychowuje samotnie trójkę swoich dzieci, które w 2014 roku osierociła jego partnerka, Anna Przybylska. Aktorka zmarła po długiej walce z chorobą nowotworową, miała zaledwie 35 lat. Dziś jej najstarsza córka Oliwia zbliża się do 18-nastki, wyrasta na piękną kobietę i ma w planach podążać ścieżką kariery swojej tragicznie zmarłej mamy. Nastolatka staje się coraz bardziej popularna w mediach społecznościowych, a fani aktorki nie mogą uwierzyć w podobieństwo pomiędzy kobietami.

Oliwia ma jeszcze dwóch młodszych braci, Jana i Szymona. Niedawno rodzeństwo powitało na świcie kolejnego członka rodziny. Martyna Gliwińska właśnie urodziła dziecko, ojcem chłopca jest Jarosław Bieniuk.

Oliwia Bieniuk ma kolejnego brata

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tej pory Martyna Gliwińska była dość aktywna w mediach społecznościowych. Wrzucała wiele zdjęć z ciążowym brzuszkiem i na bieżąco informowała o tym, jak się czuje. Na początku marca zniknęła z sieci, okazało się, że nadszedł czas porodu. Dziennikarze "Na żywo" przekazali informacje, że architektka i projektantka wnętrz powitała na świecie synka. Jak dowiedział się tygodnik, podczas pobytu w szpitalu towarzyszył jej również ojciec dziecka, Jarosław Bieniuk.

- Jarek jest codziennie w szpitalu, pogodził się z mamą Martyny, którą wcześniej obraziła jego mama i wygląda na to, że słucha tylko serca - miał zdradzić gazecie przyjaciel piłkarza.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Jest sposób na wykrycie koronawirusa w 20 sekund. Włosi już z niego korzystają

Według informacji, które ustaliła gazeta, szczęśliwi rodzice wybrali dość niepopularne w tych czasach imię dla swojego pierwszego wspólnego potomka. Do rodziny Bieniuków dołączył mały Kazimierz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Tomasz Hajto pożyczył ogromną sumę od piłkarza zbierającego na leczenie. Nie oddał pieniędzy
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Ile potrwa epidemia koronawirusa w Polsce? Gowin zdradził najgorszy scenariusz, porażająca wizja
  5. Niewiarygodne wiadomości z Wuhan. Sytuacja, jakiej nie było od początku epidemii
  6. Jest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakane

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News