Media dotarły do zaskakujących informacji o córce Przybylskiej. Wydało się, co Oliwia Bieniuk robi w szkole

Media dotarły do zaskakujących informacji o córce Przybylskiej. Wydało się, co Oliwia Bieniuk robi w szkole Źródło: instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk od kilku lat może poszczycić się popularnością, o której w tym wieku wielu może jedynie marzyć. Jako córka znanej aktorki i piłkarza, przywykła do zainteresowania mediów. Chętnie też udziela się na Instagramie. Jej aktywność nie ogranicza się jednak do mediów społecznościowych. Media dotarły do zaskakujących doniesień o działalności nastolatki w szkole.

Oliwia Bieniuk zebrała na Instagramie ponad 100 tysięcy obserwujących fanów. 16-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka regularnie zamieszcza posty informujące o jej codziennym życiu. Bardziej aktywna niż w mediach społecznościowych, jest jednak w szkole. Mediom udało się dowiedzieć, czym zajmuje się dziewczyna podczas zajęć.

Oliwia Bieniuk zaskakuje nie tylko urodą

Oliwia Bieniuk ma siłę przebicia porównywalną z jej mamą. Od razu skupia na sobie zainteresowanie tysięcy ludzi, czaruje ich aparycją i charakterem. Opublikowane przez nią posty wyróżniają się nietypową w show-biznesie skromnością i normalnością. Dziewczyna nie stara się szokować publiczności. Daje się poznać jako wartościowa i niezapatrzona w siebie.

Tym bardziej zaskakująca jest ujawniona przez media decyzja nastolatki. Okazuje się, że Oliwia Bieniuk postanowiła pójść w ślady słynnej mamy. Dziewczyna w przeciwieństwie do innych dzieci sławnych rodziców, nie załatwia sobie kolejnych ról w serialach i filmach, ale inwestuje w siebie i swoje wykształcenie. Na planie filmowym pojawiła się raz. Aby zrealizować marzenie o karierze, wybrała w szkole średniej profil teatralno-filmowy i to on ma zapewnić jej sukces w przyszłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Bieniuk dorasta

Chociaż życie dziewczyny zostało naznaczone tragiczną, przedwczesną utratą matki, Oliwia stara się nie tracić optymizmu i pogody ducha. Swój wolny czas poświęca na spotkania ze znajomymi i zdobycie odpowiedniego wykształcenia, które zapewni jej dobry start w dorosłe życie. Uczennica gdyńskiego LO nr IX uczy się pilnie i wytrwale. Jej debiut na srebrnym ekranie to tylko kwestia czasu, w czym na pewno pomoże jej wybór profilu klasy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała po śmierci Woźniaka-Staraka. Słowa, które napisała Agnieszce Szulim rozrywają serca 
2. Byli na ostatniej prostej w drodze na wesele. Jest ofiara śmiertelna, dwie kolejne osoby są w stanie ciężkim

Do tej pory Oliwia Bieniuk zagrała jedynie w filmie krótkometrażowym pt. "Glimmer". Widzowie etiudy zachwycali się głosem dziewczyny, który do złudzenia przypomina głos jej zmarłej matki. Produkcja wzięła udział w zorganizowanym przez IX Przegląd KFF plebiscycie na najpopularniejszy krótki metraż. Jego tematem jest handel żywym towarem. Oliwia wcieliła się w rolę dziewczyny głównego bohatera, który wyjechał pracować do Niemiec i trafił w ręce tamtejszych sutenerów. Odważny temat, poruszony przez młodych twórców, został doceniony również przez dotychczasowych widzów produkcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Barbara Kurdej-Szatan odważna jak nigdy. Pokazała, jak wypina pupę
  4. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte
  5. Pijana babcia próbowała uśpić noworodka suszarką. Lekarze stoczyli dramatyczną walkę o życie maleństwa

źródło: kozaczek

Następny artykuł