Łza się kręci w oku. Oliwia Bieniuk oddała piękny hołd Annie Przybylskiej

Łza się kręci w oku. Oliwia Bieniuk oddała piękny hołd Annie Przybylskiej Źródło: instagram.com oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk swoim zachowaniem wielu doprowadziła do łez. W niesamowity sposób oddała hołd swojej zmarłej mamie. Anna Przybylska niewątpliwie byłaby z niej dumna.

Oliwia Bieniuk coraz śmielej wkracza do show-biznesu, choć jej tata podtrzymywał, że 17-latka najpierw musi skupić się na nauce i skończyć szkołę, a dopiero później może iść śladami Ani. Mimo zapewnień Jarosława, Oliwia ma już za sobą debiuty przed obiektywem, a nawet podjęła się ostatnio pierwszej poważnej współpracy - za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że została ambasadorką jednej z większych marek produkujących torebki. Nastolatka jest też bardzo aktywna w sieci, gdzie ostatnio oddała piękny hołd dla mamy. 

Niesamowite. Oliwia Bieniuk swoim gestem poruszyła wszystkich

Obserwując Instagrama Oliwii nie da się nie zauważyć, że nastolatka ma zamiar podążać ścieżką modową, a nie aktorską, tak jak jej mama. Córka Jarosława Bieniuka coraz śmielej radzi sobie przed obiektywem, otrzymuje mnóstwo propozycji współprac i podpisuje swoje pierwsze kontrakty. 17-latka widzi zainteresowanie jej osobą i rosnącą rzeszę sympatyków, z którymi stara się utrzymać dobre relacje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pomaga jej w tym Instagram, gdzie co jakiś czas urządza sobie pogadanki i odpowiada na najczęściej zadawane przez obserwatorów pytania, by mogli poznać ją jeszcze lepiej. Ostatnio Oliwka postanowiła ujawnić damskiej części swoich sympatyków, skąd są kolczyki, które tak ochoczo zakłada. Okazało się, że część biżuterii, którą nosi nastolatka, należała wcześniej do jej mamy. 

- No kolczyki są po mojej mamusi - przyznała 17-latka. 

Internautów niezwykle poruszył gest Oliwii, która w tak prosty, ale wspaniały sposób pokazała swoją miłość do zmarłej przed laty mamy. Nastolatka niewiele o niej mówi, choć kilkukrotnie wprost wyraziła tęsknotę za ukochaną mamą, którą straciła tak wcześnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem

2. Nowe powiaty objęte obostrzeniami. Ministerstwo Zdrowia wprowadza poważne zmiany

3. Naprawdę przykre, wszyscy modlili się by się udało. Niestety, nie żyje Oleńka

- Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6lat nie moge z toba świętować tego cudownego dnia, chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cie Kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego. Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju twoja córka Oliwia Kocham Cię - pisała w sieci z okazji Dnia Matki. 

instagram.com oliwia.bieniuk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od dziś zmiany obostrzeń. Ministerstwo Zdrowia zabrało głos
  2. Radio Maryja podało smutną informację. Nie żyje, pożegnały go tłumy
  3. Premier zdecydował, Kancelaria ogłosiła. Będzie obowiązywał już od jutra
  4. Zła informacja dla posiadaczy kont w bankach. Pilnie wprowadzono obostrzenia
  5. Kolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie było

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News