Oliwia Bieniuk mogłaby zarobić krocie na Instagramie. Wiemy, czemu tego nie zrobi

Oliwia Bieniuk mogłaby zarobić krocie na Instagramie. Wiemy, czemu tego nie zrobi Źródło: Fot. instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk szybko stała się popularną celebrytką, o której mówią dzisiaj niemal wszystkie media. Stało się tak głównie dzięki sławie jej mamy, a także dzięki karierze taty, który niegdyś był piłkarzem reprezentacji Polski. Dzisiaj młoda celebrytka na swoim wizerunku z powodzeniem mogłaby zarobić fortunę. Ma ku temu narzędzia, które umożliwiłyby jej szybkie zgromadzenie solidnego kapitału. Nie korzysta jednak ze swojej popularności, a jej Instagram ostatnimi czasy świeci pustkami. Dlaczego?

Oliwia Bieniuk gdyby chciała, mogłaby zarabiać więcej, niż przeciętny Polak. Na Instagramie ma imponującą liczbę obserwujących, którzy stale komentują jej social media. O dziwo, Bieniuk nie reklamuje żadnej popularnej marki, ani nie bierze także udziału w kampaniach reklamowych. Widzieliśmy ją tylko raz w Playu, gdzie razem ze swoim tatą zachęcała do ofert sieci telefonii komórkowej. Dlaczego gwiazda nie korzysta ze swojej popularności? Poznaliśmy gorzką prawdę.

Oliwia Bieniuk mogłaby zarabiać fortunę na swojej popularności. Dlaczego tego nie robi?

Popularna celebrytka, córka zmarłej na raka trzustki Anny Przybylskiej, nie udziela się w show biznesie. Pomimo faktu, że z pewnością wielu menadżerów chętnie zgłosiłoby się do niej, aby poprowadzić jej karierę, pomóc zadbać o wizerunek i dzięki temu zdobyć jeszcze większą sławę. Co za tym idzie także wielkie pieniądze, które wynikałyby z intratnych współprac z markami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, nie jest to jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać. Na przeszkodzie do realizacji takich celów (zakładając, że Oliwia naprawdę chciałaby skorzystać na swoim wizerunku materialnie) stoi jej własny ojciec. Jak informuje Wirtualna Polska Jarosław Bieniuk kategorycznie zakazał Oliwii sławy. Zupełnie wybił 17-latce show-biznes z głowy, a przynajmniej na razie. Być może jak Oliwia dorośnie, wówczas sama zdecyduje o sobie i spróbuje swoich sił w modelingu, który najwyraźniej jest dzisiaj jej pasją.

Możemy to stwierdzić po jej profilu na Instagramie. Na fotografiach Bieniuk pozuje przed obiektywem niczym profesjonalistka. Widać, że czuje się w tym dobrze. Sprawia jej to frajdę i wcale nie odczuwa przy tym stresu. Poza tym, zdaniem wielu obserwatorów ma bardzo dobre warunki do tego, aby osiągnąć sławę.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News