Oliwia Bieniuk chora? Nic z tych rzeczy

Oliwia Bieniuk chora? Nic z tych rzeczy Źródło: Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk od dłuższego czasu wzbudza spore zainteresowanie mediów. Ze świecą szukać jednak jakichkolwiek informacji dotyczących stanu zdrowia nastolatki. Czy córka Anny Przybylskiej jest na coś chora?

Oliwia Bieniuk, mimo iż jest córką dwóch znanych person z polskiego showbiznesu (Jarosława Bieniuka i zmarłej Anny Przybylskiej), to niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego. Niedawno na swoim Instagramie publikowała informacje na temat wzięcia udziału w amatorskiej produkcji filmowej w szkolnym projekcie, ale poza tym niewiele o niej wiadomo. Na próżno szukać także jakichkolwiek informacji dotyczących stanu jej zdrowia, choć raz po raz w mediach pojawiają się bardzo niepokojące informacje. 

Oliwia Bieniuk jest chora?

Oliwia Bieniuk jest wyjątkowo skryta i robi wszystko, by nie przekazywać do mediów zbyt wielu informacji na swój temat. Wszelkie wzmianki o niej zwykle oparte są na wiadomościach z jej Instagrama, których jednak nie jest zbyt wiele. Swego czasu w mediach pojawiło się jednak wiele głosów, zgodnie z którymi Oliwia Bieniuk miała chorować i nie czuć się zbyt dobrze. Choć były one niepotwierdzone, wywołały zaniepokojenie u fanów rodziny zmarłej Anny Przybylskiej. 

Na szczęście ostatecznie okazało się, że są to jedynie niesprawdzone pogłoski i plotki, które nie zostały potwierdzone. Zarówno Oliwia Bieniuk, jak i jej ojciec Jarosław nie wypowiadali się na ten temat, jednak nic nie wskazuje na to, by nastolatka musiała zmagać się z jakąkolwiek chorobą. Wygląda na to, że ma końskie zdrowie i rzadko nawet zdarza jej się przechodzić zwykłe przeziębienie. Z pewnością wiele osób może jej tego pozazdrościć, nie pozostaje więc nic innego, jak się tylko cieszyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia Bieniuk nie musi się obawiać o swoją prywatność

Niestety wciąż niewiele wiadomo na temat szczegółów z życia nastolatki, a wszystko prawdopodobnie przez to, że Jarosław Bieniuk bardzo dba o jej prywatność. Media są zainteresowane jej osobą, ale mimo że chętnie pokazuje się na Instagramie czy w reklamach - nie zdradza zbyt wiele na swój temat. Bycie córką uwielbianej Anny Przybylskiej niesie za sobą to, że dziennikarze i fotoreporterzy zadowolą się każdym szczegółem, lecz ich również jest naprawdę niewiele.

Z powodu braku jakichkolwiek informacji na jej temat w mediach jakiś czas temu zapanowało duże zaniepokojenie, gdy Bieniuk od dłuższego czasu nic nie publikowała na Instagramie. Natomiast kiedy zamieściła zdjęcia w retro stylizacjach - szybko zaczęto doszukiwać się podobieństw do tragicznie zmarłej matki. Obecnie jedyne, czym mogą posiłkować się media, to Instastory, nastolatki, które ta sporadycznie aktualizuje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Oliwia Bieniuk chora? W mediach o tym nie usłyszycie
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Następny artykuł