Fatalne wieści o ojcu Oliwii Bieniuk. Musi podjąć bardzo trudną decyzję

Fatalne wieści o ojcu Oliwii Bieniuk. Musi podjąć bardzo trudną decyzję Źródło: .

Oliwia Bieniuk stała się w ostatnich latach jedną z najpopularniejszych młodych gwiazd. Niespodziewanie głośniej zrobiło się jednak o jej ojcu, który znalazł się w bardzo skomplikowanej sytuacji. Jarosław Bieniuk będzie musiał bowiem podjąć naprawdę poważną decyzję.

Oliwia Bieniuk od jakiegoś czasu coraz częściej staje się bohaterką artykułów w kolorowych mediach. Młoda, aspirująca modelka już dziś porównywana jest do swej mamy, której bez wątpienia dorównuje urodą, ale i pokornym podejściem do świata show-biznesu. Niespodziewanie głośniej niż o Oliwce zrobiło się jednak o jej ojcu.

Oliwia Bieniuk będzie miała kolejnego brata albo siostrę

Jarosław Bieniuk został jakiś czas temu oskarżony przez swoją znajomą o brutalny gwałt. Sprawę zbadała prokuratura, która nie znalazła obciążających piłkarza dowodów. I tak postawiono mu jednak zarzuty udzielenia kobiecie narkotyków, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poza problemami z prawem Bieniuk znalazł się w trudnej sytuacji prywatnej. Jak się bowiem okazało, jego była partnerka spodziewa się dziecka. Martyna Gliwińska wyznawała w rozmowach z mediami, że informacja o jej ciąży nie zachwyciła piłkarza.

- Jestem w ciąży z Jarkiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ on uznał to za problem. Jest szantażowany przez swoją matkę, która nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - powiedziała Gliwińska w wywiadzie dla "Na żywo".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Jarosław Bieniuk stanął przed ważną decyzją

Jak donoszą media plotkarskie, Bieniuk miał całkowicie odciąć się od byłej partnerki, w żaden sposób nie angażując w udzielenie jej jakiejkolwiek pomocy. Sama Gliwińska nie ukrywa, że ma nadzieję na zmianę zdania przez piłkarza. Nie wiadomo jednak, czy para zdecyduje się ostatecznie uregulować tę trudną sytuację oraz w jaką stronę potoczą się ich ewentualne dyskusje.

Bieniuk stanął więc przed poważną decyzją, z którą będzie się musiał szybko uporać. Dziecko przyjdzie bowiem na świat już w najbliższych tygodniach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obudził ją silny ból głowy. Lekarze nie mogli już pomóc
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News