Oliwia Bieniuk zarabia krocie. Media dotarły do informacji o wielkich pieniądzach dla córki Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk zarabia krocie. Media dotarły do informacji o wielkich pieniądzach dla córki Anny Przybylskiej Źródło: instagram/oliwia.bieniuk/

Oliwia Bieniuk z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozpoznawalna, co pozwala jej rozwijać skrzydła w show-biznesie. Choć córka nieżyjącej już aktorki nie skończyła jeszcze 18 lat, zarabia własne pieniądze i to niemałe. Niejeden dorosły mógłby pozazdrościć jej takich dochodów.

Oliwia Bieniuk regularnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych, gdzie zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Internauci chętnie śledzą każdy jej krok. Niecodzienna uroda nastolatki i przede wszystkim uderzające podobieństwo do nieżyjącej mamy sprawia, że zyskuje coraz większe zainteresowanie również wśród firm. Choć Oliwka ma dopiero 16 lat, zarabia prawdziwe krocie.  

Ile zarabia Oliwia Bieniuk? Media dotarły do szczegółowych informacji 

Córka zmarłej Ani Przybylskiej coraz śmielej wkracza w świat show-biznesu i powoli staje się influencerką, co w tych czasach jest niezwykle popularne. Chyba każdy wie, że praca jako instagramowa modelka wiążę się z licznymi współpracami, a tym samym pokaźnymi zarobkami po pokazaniu torebki, butów czy kosmetyków. 

Choć na profilu Oliwii podobnych treści nie ma jeszcze zbyt wiele, z każdym dniem przybywają do niej coraz to nowsze oferty współprac. Wiadomo, że w ostatnim czasie 16-latka podpisała kontrakt ze znaną marką produkującą torebki, a dzięki licznym obserwatorom na Instagramie, może liczyć na naprawdę godziwą zapłatę za reklamę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Polskie media szybko dotarły do informacji, ile tak naprawdę zarabia córka Jarosława Bieniuka. Okazuje się, że za napisanie zaledwie kilku zdań czy opublikowanie jednego zdjęcia, na którym uwydatniony został reklamowany produkt, Oliwka zgarnia nawet kilka tysięcy złotych. Patrząc na to przez pryzmat osób, które na najniższą krajową pracują cały miesiąc, w przeciągu tych 30 dni, nastolatka może zgarnąć naprawdę pokaźną sumkę. 

- Oliwka dostaje propozycje reklamowania różnych produktów w internecie. Ostatnio podpisała umowę z producentem toreb. A ponieważ obserwuje ją prawie 100 tys. osób, może liczyć na niezłe stawki. I mogłaby już zakończyć edukację, a to niezwykła sytuacja jak na nastolatkę - powiedział w rozmowie z "Rewią" znany menadżer polskich celebrytów.

Mogłaby zrezygnować ze szkoły. Dlaczego tego nie zrobi? 

Z takimi zarobkami, 16-latka spokojnie mogłaby zrezygnować ze szkoły i nie martwić się o fundusze niezbędne do przeżycia. Okazuje się, że mimo wciąż wzrastających zarobków, Oliwka nie ma zamiaru rezygnować z edukacji, a to wszystko przez mamą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Nastolatka ma świadomość, że Anna Przybylska nie studiowała, choć bardzo tego chciała, dlatego od zawsze marzyła, by jej dzieci wyrosły na wykształconych ludzi. Bieniuk wie, jak ważne było to dla aktorki, dlatego jak wiadomo, ma zamiar skończyć edukację i co więcej kształcić się również w późniejszych latach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: planeta 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News