Tak baluje 16-letnia córka Przybylskiej. Nastolatka imprezowała z celebrytami na jachcie (FOTO)

Tak baluje 16-letnia córka Przybylskiej. Nastolatka imprezowała z celebrytami na jachcie (FOTO) Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jest dopiero na początku swojej kariery, lecz już ma na swoim koncie sukcesy w branży rozrywkowej i wielu fanów. Młoda celebrytka pojawiła się również na tegorocznej edycji Open'er Festival, a po koncertach imprezowała z innymi gwiazdami na jachcie.

Oliwia Bieniuk należy do najmłodszego pokolenia polskich celebrytów. 16-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka osiągnęła już pewne sukcesy w dziedzinie modelingu, a jej media społecznościowe cieszą się coraz większą popularnością. Ma aspirację, żeby zostać influencerką, więc musiała, tak jak cała celebrycka śmietanka towarzyska, pojawić się na Open'er Festival. Największe zainteresowanie wzbudza jednak to, co działo się po festiwalu - szalona impreza na jachcie, z której zdjęcia trafiły do sieci. 

Oliwia Bieniuk pojechała na Open'er Festival

Oliwia Bieniuk razem ze swoimi przyjaciółmi pojechała na tegoroczną edycję Open'er Festival. Jest to miejsce, w którym warto się pojawiać, nie tylko ze względu na koncerty międzynarodowych gwiazd, ale również dlatego, że cały polski show-biznes zbiera się na ten czas w Gdyni i bardzo łatwo zobaczyć na żywo swoich ulubionych celebrytów. 

Córka Anny Przybylskiej, jako aspirująca blogerka i influencerka, również zdecydowała się uczestniczyć w tym muzycznym święcie. Wygląda na to, że młoda celebrytka świetnie się tam bawiła, a w sieci pojawiły się zdjęcia z jej imprezowania po koncertach na jachcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bieniuk baluje na jachcie

16-letnia Oliwia Bieniuk zaszalała razem z innymi polskimi celebrytami. Poza muzycznymi festiwalowymi wrażeniami, dziewczyna wzięła również udział w imprezie na luksusowym jachcie. Towarzyszyli jej Julia Wieniawa, Baron i Natalia Siwiec. Widać, że gwiazdy świetnie się razem czują i uwielbiają spędzać ze sobą czas. Miło patrzy się na grupę celebrytów, którzy są swoimi przyjaciółmi i nie rywalizują ze sobą o  zainteresowanie mediów, nic więc dziwnego, że fotografie spodobały się tysiącom fanów. 

Impreza na jachcie brzmi jak coś, co każdy chciałby przeżyć w trakcie swoich "openerowych" szaleństw, ale niestety, nie każdego stać na takie ekstrawagancje. Elitarną balangę na jachcie dokumentowała Julia Wieniawa i dzieliła się tym z fanami za pośrednictwem swojego Instagrama. Kierowaniem jachtu zajmował się jej ukochany, muzyk grupy Afromental, Baron. 

Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Źródło: Screen/Instagram/Julia Wieniawa

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. 36 lat temu wszyscy myśleli, że 19-latka zamarzła. Do dziś ciężko pojąć to, co stało się później
  4. Dziewczyna z nowym chłopakiem ośmieszała swojego byłego. Jego riposta była tak miażdżąca, że zamilkli momentalnie
  5. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Oczy wychodzą z orbit, tak tajemniczym jest mężczyzną
  6. Doda zobaczyła rażąco wyzywające kreacje 14-letniej Roksany Węgiel. Opadła jej szczęka

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News