Mama Oliwii Bieniuk chorowała nie tylko na nowotwór. Okropna przypadłość, o której mało kto wie

Mama Oliwii Bieniuk chorowała nie tylko na nowotwór. Okropna przypadłość, o której mało kto wie Źródło: .

Oliwia Bieniuk obchodzi kolejną rocznicę śmierci mamy. Ania Przybylska zmarła dokładnie 5 lat temu na nowotwór, który jak się okazuje nie był jedyną chorobą, na którą cierpiała gwiazda. Pojawiły się kolejne smutne informacje dotyczące stanu zdrowia aktorki.

Oliwia Bieniuk dokładnie pięć lat temu pożegnała się z mamą. Dzisiaj mija kolejna rocznica śmierci aktorki. Jak się okazuje, nie cierpiała tylko ze względu na nowotwór. Ania Przybylska oprócz walki z rakiem musiała także leczyć inne choroby. 

Oliwia Bieniuk wiedziała, ze jej mamie doskwiera nie tylko rak

Jakiś czas temu ukazała się biografia dotycząca gwiazdy, napisana przez Macieja Drzewickiego i Grzegorza Kubickiego pod tytułem "Ania". Można z niej dowiedzieć się ciekawych faktów z życia Przybylskiej. Między innymi właśnie tam opisana jest choroba, z którą aktorka musiała się zmierzyć jeszcze zanim zachorowała na raka trzustki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezmiernie ciężka walka, którą musiała stoczyć podczas leczenia nowotworu nie była dla Ani nowością. Od lat zmagała się z niezwykle utrudniającą funkcjonowanie chorobą. Dla wielu osób może być zaskoczeniem fakt, że dolegliwość nie sprawiła, iż aktorka zaniedbała dzieci czy pracę.

Anna Przybylska wygrała jedną walkę o zdrowie

Ania Przybylska całe życie była bardzo aktywna. Uwielbiała sport i przy każdej okazji wyciągała dzieci na powietrze, by spędzać czas razem oddając się jeździe na rowerze czy bieganiu. Oprócz tego regularnie odwiedzała lekarza, dzięki czemu miała pewność, że na nic nie choruje. Jednak zaczęła obserwować u siebie niepokojące objawy, które wcześniej u niej nie występowały.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Z dnia na dzień zaczynała tracić energię, ciągle czuła zmęczenie. Dopadały ją bóle żołądka i głowy. Przez bardzo długi czas nie mogła znaleźć przyczyny złego stanu. Im bardziej się one nasilały tym więcej czasu spędzała w gabinetach lekarskich. I nagle pewnego dnia okazało się, że winna jest depresja. Tę chorobę udało się jej przezwyciężyć - mało kto mógł się domyślać, że zawsze uśmiechnięta artystka cierpiała na taką dolegliwość.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: popularne

Następny artykuł