To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile Źródło: .

Oliwia Bieniuk kilka lat temu musiała zmierzyć się z ogromnym dramatem, gdy w wyniku choroby zmarła jej mama Anna Przybylska. Dziewczyna po czasie postanowiła wypowiedzieć się o zmarłej matce. Jej słowa rozrywają serce.

Oliwia Bieniuk musiała radzić sobie z okropnymi przeżyciami, gdy dowiedziała się, że jej ojciec jest zatrzymany w sprawie gwałtu ze szczególną brutalnością na jednej z młodych kobiet. Dziewczyna wraz z rodzeństwem dbała o wsparcie dla ukochanego taty, jednak nie da się ukryć, że tamten czas był dla niej wyjątkowo trudny. 

Dziewczyna jest już na tyle duża, że jest w stanie zrozumieć wiadomości publikowane przez media. W związku z tym jej postrzeganie taty mogło się drastycznie zmienić, jednak wiele wskazuje na to, że córka Anny Przybylskiej postanowiła do samego końca stać po stronie rodziny. Ich relacje powoli wracają do normy, jednak pewne wiadomości wychodzą na jaw dopiero teraz.

Oliwia Bieniuk przeżywa trudne chwile

Jakiś czas temu Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt na jednej z kobiet mieszkających w Sopocie. Wówczas informacje o jego czynie obiegły całą Polskę, a wiele osób zdziwiło się na wieść o niepokojącym zachowaniu byłego piłkarza. Po czasie mężczyzna wyszedł z aresztu za kaucją, a dziś wiemy, że sprawa prawdopodobnie będzie toczyć się dalej, jednak już bez takiego rozgłosu.

Sytuacja musiała być wielkim ciosem dla rodziny Bieniuka. Musiała sobie z nim poradzić między innymi Oliwia Bieniuk, czyli najstarsza z dzieci byłego reprezentanta Polski i Anny Przybylskiej. Nastolatka z pewnością przeżyła wielki szok, ale ostatecznie poradziła sobie z kłopotliwą sytuacją. Były piłkarz Lechii Gdańsk może mówić o wielkim szczęściu, że mógł liczyć na wsparcie swoich bliskich.

O sytuacji postanowiła opowiedzieć Krystyna Przybylska, matka zmarłej przed laty aktorki. Przytoczyła sytuację, gdy wszystkie jej wnuki znajdowały się pod jej opieką. W domu przebywała wówczas właśnie Oliwia Bieniuk. Babcia nastolatki postanowiła podzielić się wspomnieniem o wzruszającym zachowaniu, które zaobserwowała u swojej wnuczki.

Oliwia Bieniuk była wsparciem dla ojca

- Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: "Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą". To ja jej mówię: "Wiem, dziecko. Ty pachniesz moją córką". Naprawdę czuję, jakbym Anię obejmowała - przyznała Krystyna Przybylska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Babcia dziewczyny jest osobą, która z pewnością może najlepiej potwierdzić jej podobieństwo do zmarłej na nowotwór aktorki. Nie da się ukryć, że zachowanie Oliwii Bieniuk jest bardzo poruszające i pokazuje, że nastolatka nadal pamięta swoją mamę. Takie słowa udowadniają, że dziewczyna wciąż tęskni za Anną Przybylską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
  5. Rozmawiał z księżną przed jej śmiercią, dopiero teraz ujawnia. Diana podjęła zdumiewającą decyzję tuż przed tragedią
  6. Jurorka "The Voice Kids" wcisnęła przycisk już po 3 sekundach. Kiedy mała dziewczynka otworzyła usta, wszystkich zamurowało

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News