Oliwia Bieniuk w topie odsłaniającym brzuch. Zdjęcie nastolatki podbija sieć

Oliwia Bieniuk w topie odsłaniającym brzuch. Zdjęcie nastolatki podbija sieć Źródło: Screen/ Instagram/ @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które szybko stało się hitem sieci. Nieprzypadkowo. Fotografia, do której dziewczyna pozuj nad brzegiem morza w odsłaniającym brzuch topie, jest wyjątkowa.

Oliwia Bieniuk, nastoletnia córka zmarłej pięć lat temu Anny Przybylskiej, zyskuje ostatnio coraz większą popularność, a co jakiś czas przypomina o sobie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na każdej publikowanej przez nią fotografii uderza jedno - niesamowite podobieństwo do matki. Nie inaczej na nowym zdjęciu, które szybko stało się hitem Internetu.

Oliwia Bieniuk na nowym, wyjątkowym zdjęciu

W ostatnim czasie Oliwia Bieniuk była mniej aktywna na profilach społecznościowych, choć co jakiś czas - choć rzadziej niż zazwyczaj - publikowała nowe posty i zdjęcia. Niewykluczone, że ma to związek z zamieszaniem wokół jej ojca, Jarosława Bieniuka.

Na fotografiach, które pojawiały się na Instagramie 17-latki, dziewczyna wyglądała niemal jak zawodowa modelka. Choć były to często zwykłe zdjęcia z wakacji, kojarzyły się z profesjonalnymi sesjami. Ostatnie zostało zrobione nad morzem, w tym samym miejscu, gdzie powstała słynna okładka do magazynu VIVA! Widać było na niej Annę Przybylską z dziećmi na plaży. Oliwia Bieniuk miała wtedy 10 lat.

Na czarno-białej fotografii dziewczyna pozuje w wygodnej, sportowej stylizacji. Ma na sobie odsłaniający brzuch top, czarną kurtkę i srebrne spodnie ze ściągaczem. Całości kreacji dopełniają sportowe buty. Dziewczyna zrezygnowała z opisu zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zachwyty fanów. "Onieśmielająca"

Urocze czarno-białe zdjęcie nie mogło pozostać niezauważone przez fanów Oliwii. Instagramowy profil dziewczyny obserwowany jest przez 100 tysięcy ludzi. To także osiągnięcie tak dużej liczby fanów mogło skłonić nastolatkę do publikacji nowego zdjęcia. Internauci zostawili pod nim liczne, entuzjastyczne komentarze.

- Jak zwykle piękna - napisała jedna z fanek.

- Cud kobieta - dodaje inna. 

- Onieśmielająca - czytamy w kolejnym komentarzu.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Nie da się nie zauważyć, jak bardzo Oliwia Bieniuk podobna jest do matki. Na tym zdjęciu 17-latka przypomina ją wyjątkowo - także stylem ubioru. Aktorka także lubiła pokazywać się w luźnych, bardziej sportowych strojach. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

⚫️⚪️

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🥵 (@oliwia.bieniuk)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł