Przełom w sprawie oskarżonego ojca Oliwii Bieniuk. Sąd podjął decyzję, nie wszystkim się spodoba

Przełom w sprawie oskarżonego ojca Oliwii Bieniuk. Sąd podjął decyzję, nie wszystkim się spodoba Źródło: Facebook Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk, pomimo młodego wieku, przeżyła już w życiu ogrom tragedii. Przed sześcioma laty walkę z agresywnym nowotworem przegrała jej ukochana mama, aktorka, Anna Przybylska. Kilka miesięcy temu w domu Bieniuków rodzina przeżywała trudne chwile - ojciec Oliwii, Jarosław Bieniuk, został oskarżony o gwałt na modelce.

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Lechii Gdańsk, Jarosława Bieniuka. Nastolatka zadebiutowała w show-biznesie przed czterema laty, kiedy została twarzą znanej marki odzieżowej Reserved. Ma na koncie również rodzinny występ w reklamie sieci Play. Piękna dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje blisko 150 tysięcy osób. Niestety, prywatne życie Oliwii nie zawsze układa się tak, jakby tego oczekiwała.

Oliwia Bieniuk wie, co stanie się z jej ojcem

Przed rokiem Jarosław Bieniuk i jego rodzina musieli zmierzyć się z poważnym problemem. W kwietniu 2019 roku piłkarz został aresztowany z względu na podejrzenie popełnienia brutalnego gwałtu na modelce, Sylwii Sz. Do spotkania pary miało dojść w hotelowym pokoju. Kobieta oskarżyła celebrytę o agresywną napaść o charakterze seksualnym. On sam kategorycznie odpierał te zarzuty. Z czasem w sprawie pojawiło się coraz więcej wątpliwości. Modelka zeznała, że Jarosław Bieniuk podał jej narkotyki. W obronie piłkarza stanęło wiele osób, na czele z byłą partnerką, Martyną Gliwińską, która niedawno urodziła ich wspólnego syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Śledztwem zajęła się prokuratura, która doszła do wniosku, że pomiędzy ojcem Oliwii Bieniuk a sopocką modelką doszło do aktu seksualnego. Nie ma jednak podstaw do podejrzeń, że piłkarz był agresywny i działał wbrew woli kobiety. Postawiono mu tylko zarzut udzielenia modelce narkotyków, za co groziło mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Po 6 240 złotych dla 6,5 mln Polaków. Muszą spełnić tylko jeden warunek

2. Za miesiąc miał zostać ojcem. Nie żyje 28-latek zastrzelony przez policjanta

W reakcji na stanowisko prokuratury obrońcy Sylwii Sz. wnieśli zażalenie, które nie pozwoliło na zamknięcie sprawy. Wszystkie dowody musiały zostać ponownie zbadane. Tak jak poprzednio nie znaleziono żadnych dowodów winy Jarosława Bieniuka. Do ponownego umorzenia konieczna była decyzja sądu. Na szczęście Oliwia Bieniuk może być już spokojna o ojca. Mężczyzna oficjalnie został uznany za niewinnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Zatrważające słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, nie zabrakło bardzo mocnego przesłania
  3. Całe życie źle obieraliście jajka? Wystarczą 3 sekundy i jeden prosty trik
  4. Włożyła tabletki do zmywarki do bębna pralki. Spektakularny efekt był widoczny natychmiast, każdy chce znać jej sztuczkę
  5. Ależ zbieg okoliczności. Właśnie ujawniono imię dziecka Barbary Kurdej-Szatan
  6. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Nie dotyczy epidemii, każdy powinien się zapoznać

 

Źródło: Fakt


 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News