Wielki skandal! Oliwia miała mieć sponsora, który teraz atakuje jej chłopaka. Są zdjęcia z hotelu

Wielki skandal! Oliwia miała mieć sponsora, który teraz atakuje jej chłopaka. Są zdjęcia z hotelu

Oliwia z programu "Love Island" miała sponsora, który teraz atakuje jej chłopaka. Para w obliczu ogromnego skandalu postanowiła spędzić czas, sam na sam w hotelu.

Oliwia i Maciej z "Love Island" nawet po zakończeniu emisji programu zapewniają nam wielkie emocje. Historia pary, która schodzi się i rozchodzi, wydaje się nie mieć końca. Czym tym razem zaskoczyli byli uczestnicy miłosnego show?

Oliwia przebywając w Londynie miała sponsora 

Z ostatnich wiadomości, jakie można było przeczytać o tej wyjątkowej parze, było to, że postanowili się rozstać. Ich związek, który miał swój piękny początek w "Love Island", nie przetrwał próby czasu i wybuchowych charakterów Oliwii i Macieja. 

Chociaż rozstali się niecały miesiąc temu, Oliwia w tym czasie zdążyła przeprowadzić się do Londynu i tam poznać nowego mężczyznę. Okazuje się, że ten nieznany nikomu mężczyzna był sponsorem Oliwii, który zapłacił nie tylko za całą przeprowadzkę, ale także był odpowiedzialny za jej utrzymanie. 

O sprawie sponsora poinformował na Instagramie Maciej, który zamieścił wiadomości od mężczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wybaczcie, że dodaję zdjęcia z pobytu z Warszawy, ale napisał do mnie Artur z Londynu. Ten wiekowy przyjaciel Oliwii. Napisał, że bawię się w Warszawie za jego pieniądze, i że dziękuje mi za pomoc Oliwii w przeprowadzce. Teraz już wiem, dlaczego Oliwia powiedziała, że chce spróbować od nowa, ale żeby ludzie nie wiedzieli o tym... Napisał, że ukróci jej gotówkę za to, że wysłała mu te zdjęcia z hotelu. Nie wiem już, co o tym myśleć. Wierzyć mu? - napisał Maciej. 

Maciej chce oczernić Oliwię w sieci?

W sieci rzeczywiście pojawiły się zdjęcia z hotelu, w którym miała się zejść para. Niestety, po spotkaniu w hotelu Oliwia i Maciej zaczęli między sobą dyskusję w mediach społecznościowych. Oliwia twierdzi, że jej były partner wymyśla wszystko, by ją oczernić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

- Ja bym mogła dużo powiedzieć na ten temat i każdy miałby troszeczkę inny stosunek do tego. Kiedyś może o tym opowiem, ale jeszcze nie teraz, także my sobie tutaj dalej pijemy, a wy nie wysyłajcie mi tyle tych wiadomości, bo nie chce mi się tego słuchać - napisała Oliwia. 

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

źródło: plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News