Olivier Janiak szczerze o rodzicielstwie. Ciąża jego żony była poważnie zagrożona

Olivier Janiak szczerze o rodzicielstwie. Ciąża jego żony była poważnie zagrożona

Olivier Janiak postanowił publicznie opowiedzieć o rodzicielstwie i trudach bycia ojcem. W bardzo szczery sposób wyznał, jak wyglądało jego życie, kiedy żona była w ciąży. Dodał także, co musiała przeżywać jego żona.

Rozmowę z gwiazdorem przeprowadziła Katarzyna Burzyńska-Sychowicz w ramach cyklicznego wywiadu z gwiazdami - "Wywiadówka". Pasmo rozmów jest regularnie publikowane na blogu Anny Lewandowskiej. Z rozmowy z gwiazdorem możemy dowiedzieć się m.in. czego uczy rodzicielstwo i jak znosić trudy bycia ojcem. Olivier Janiak pierwszy raz powiedział, że ciąża jego żony była poważnie zagrożona. Olivier Janiak jest mężem Karoliny Malinowskiej. Razem z modelką mają trójkę synów - Fryderyka, Christiana i Juliana. Rozmowa, w której opowiedział o rodzicielstwie jest bardzo poruszająca, ponieważ Janiak nie kadzi i mówi wprost o ciemnych i trudnych stronach wychowywania dzieci. Bycie ojcem to ogromne wyzwanie, do którego trudno się przygotować.

Ciąża Karoliny była zagrożona. Jak Olivier Janiak wspierał żonę?

Dopytywany przez dziennikarkę o wspomnienia związane z pierwszym porodem i przyjściem na świat Fryderyka mężczyzna z trudem wyznaje, że była to ciąża zagrożona. Karolina Malinowska-Janiak - żona gwiazdora TVN, od samemu początku nie mała łatwo. Już miesiąc przed porodem musiała leżeć w szpitalu. Ciąża Karoliny - żony Janiaka była zagrożona i dlatego też Fryderyk zmuszony był przyjść na świat przed terminem przez cesarskie cięcie. Zamiast oczekiwanych chwil błogości, miłości, rozpływania się w roli bycia rodzicem, nadeszły trudne chwile wyrzeczeń.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Janiak wspomina, że ten okres był dla niego bardzo trudny. Każdy dzień w oczekiwaniu na nowego członka rodziny wywoływał ogromne napięcia: - Byłem posłańcem, gońcem, pielęgniarką, a czasem chłopcem do bicia. [...] Byłem bezradny, nie wiedziałem, co robić, jak się zachować. Moja żona leżała z rozprutym brzuchem na haju po jakimś leku, a ja nie wiedziałem, czy mam syna trzymać na rękach, przytulać czy pozwolić mu spać. - powiedział w rozmowie z dziennikarką Olivier Janiak.

Czego ciąża żony nauczyła Oliviera Janiaka?

Dalej gwiazdor TVN wspomina, że mimo kolejnych trudności związanych z ciążą, na każdym etapie czuł się odpowiedzialny. Starał się cały czas wspierać swoją żonę. Zapewnić jej to, co aktualnie było jej potrzebne. Ale taka nauka nie przychodzi od razu. Musi minąć sporo czasu, żeby nauczyć się bycia rodzicem, bycia ojcem - podsumował swoją rolę. Pierwsza ciąża nauczyła Janiaka cierpliwie znosić trudne chwile. Nauczył się zmieniać pieluchy, sprzątać, pomagać i wspierać żonę. Nauczył się nie narzekać, kiedy nie mógł przespać pełnej nocy. Nauczył cieszyć się każdą chwilą. Jak widać opłaciło się przetrwać ten czas, ponieważ dziś Olivier Janiak jest szczęśliwym ojcem dumnym ze swoich dzieci. Olivier Janiak fot. instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Rozenek wzbudziła wielkie kontrowersje. Co gwiazda na siebie włożyła?
  2. Zenek Martyniuk upokorzony. Król disco polo podle potraktowany przez syna
  3. Patryk Vega jest teraz szczuplutki. Szybko schudł 44kg
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł