Wszyscy zachwycają się synem Olgi Tokarczuk. Panie nie mogą oderwać wzroku, nieziemsko przystojny?

Wszyscy zachwycają się synem Olgi Tokarczuk. Panie nie mogą oderwać wzroku, nieziemsko przystojny? Źródło: YouTube /Onet News

Olga Tokarczuk odebrała dziś literacką Nagrodę Nobla, którą otrzymała za 2018 rok. Na gali w Sztokholmie nie pojawiła się sama, towarzyszyła jej rodzina. Uwagę wszystkich przykuł w szczególności jej syn.

Olga Tokarczuk pojawiła się na gali wręczenia Nagród Nobla wraz z rodziną. Pisarce towarzyszył mąż, Grzegorz Zygadło, oraz syn wraz z narzeczoną. To właśnie młody mężczyzna przykuł uwagę wszystkich obecnych na sali, dziennikarze przyznali, że jest niezwykle przystojny.

Olga Tokarczuk odebrała Nagrodę Nobla na gali w Sztokholmie

Olga Tokarczuk odebrała literackiego Nobla. Jest drugą w historii polską laureatką tej prestiżowej nagrody, jako pierwsza dostała ją Wisława Szymborska w 1996 roku. Na oficjalnej gali wręczenia nagród w Sztokholmie pisarka pojawiła się w towarzystwie swoich bliskich. Towarzyszył jej mąż oraz syn z narzeczoną. To właśnie młody mężczyzna przyciągnął uwagę mediów.

Pisarka urodziła syna mając 24 lata. Jego ojcem jest pierwszy mąż noblistki, Roman Fingas. Dzięki pomocy rodziny, Tokarczuk mogła jednocześnie wychowywać dziecko i rozwijać karierę pisarską.

- Kilka miesięcy po urodzeniu syna wróciłam do pracy. Zawdzięczałam to pomocy rodziny mojej i męża. Podobno w matriarchalnych społeczeństwach pierwotnych młode matki były zbyt cenne dla grupy, żeby zostawiać je w domu przy dziecku. Były silne, twórcze i przedsiębiorcze, dlatego dziećmi zajmowali się starsi, kobiety i mężczyźni – babcie, dziadkowie. Ja w jakimś sensie żyłam w takiej pierwotnej rodzinie. Bardzo jestem za to wdzięczna moim rodzicom, teściom i babci Agnieszce. Oboje z mężem mieliśmy dzięki tej pomocy czas na pracę. Intensywną – mówiła noblistka w wywiadzie dla Twojego Stylu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Olga Tokarczuk urodziła syna w wieku 24 lat

Zbigniew Fingas ma 33 lata i jest z zawodu psychologiem, tak samo, jak rodzice. Noblistka rozwiodła się z jego ojcem, obecnie jest żoną Grzegorza Zygadło. Olga Tokarczuk przyznaje, że syn jest bardzo podobny do swojego taty.

- Ojciec Zbyszka też był psychologiem, prowadziliśmy grupy integracyjne, treningi interpersonalne. Dziecko zostawialiśmy z dziadkami. Kiedy się wyprowadziliśmy na wieś, Zbyszko został z nimi w mieście, bo nie chcieliśmy mu fundować wiejskiej szkoły, do której było 6 km przez góry — powiedziała Olga Tokarczuk w rozmowie z Wysokimi Obcasami.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Internauci zalewają media społecznościowe gratulacjami dla pisarki. Na jej koncie Instagramowym pojawia się mnóstwo komentarzy od dumnych czytelników.Instagram / olgatokarczuk_official

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  2. Nie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubu
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo    

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News