Olga Kalicka zaśpiewała przebój Lady Gagi. Reakcja internautów mówi wszystko

Olga Kalicka zaśpiewała przebój Lady Gagi. Reakcja internautów mówi wszystko

Olga Kalicka nagrała cover jednego z najpopularniejszych przebojów tego roku. Swoją wersję utworu "Shallow" z repertuaru Lady Gagi i Bradleya Coopera, zamieściła na jednym z portali społecznościowych. Internauci szybko zareagowali na zamieszczony przez aktorkę filmik.

Olga Kalicka, gwiazda serialu "Rodzinka.pl" regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka na początku stycznia została mamą i chętnie dzieli się z fanami swoimi nowymi doświadczeniami. Często wstawia zdjęcia ze swoim malutkim synkiem, na których wyraźnie widać, że jest bardzo szczęśliwa. Przygotowania do porodu śledziło tysiące internautów, którzy wspierali aktorkę ciepłymi komentarzami. 

Olga Kalicka nagrała cover Lady Gagi

Każdy na pewno chociaż raz słyszał utwór "Shallow" z repertuaru Lady Gagi i Bradleya Coopera. Utwór ma już ponad 680 milionów wyświetleń i jest prawdziwym hitem tego roku. Powstało wiele coverów tej piosenki, również wśród polskich artystów. Chyba najbardziej znanym przez przez internautów jest ten, który wykonywali razem Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski. Ich wykonanie nie przypadło do gustu odbiorcom i na artystów wylała się fala krytyki. Swoją wersję utworu postanowiła nagrać wraz ze swoim ukochanym aktorka Olga Kalicka. 

Aktorka, mimo, iż teraz głównie poświęca się macierzyństwu, znalazła chwilę, aby zaśpiewać hit Lady Gagi i podzielić się nim ze swoimi fanami. Kalicka wykonała utwór razem ze swoim partnerem, Cezarym Nowakiem. Internauci zgodnie przyznali, że para ma ogromny talent muzyczny! 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Olga Kalicka i Cezary Nowak znają się jeszcze od czasów szkolnych. Bardzo często wrzucają swoje wspólne zdjęcia i filmiki do mediów społecznościowych. Owocem ich miłości jest synek, który urodził się w styczniu 2019 roku. Para jest bardzo zakochana i swoją miłością chętnie dzieli się ze społecznością.

Dzisiaj grzeje: 1. Wystartowało nowe 500 plus. Wiadomo, jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać pieniądze
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Filmik nagrany przez parę powstał w odpowiedzi na wyzwanie rzucone przez znanego z programu Taniec z Gwiazdami, Żorę Korolyova. Tancerz zachęcał do wrzucania filmików, na których internauci prezentują swoje taneczne umiejętności. Kalicka postanowiła natomiast wziąć udział w wyzwaniu, popisując się wraz z partnerem umiejętnościami wokalno - muzycznymi. Trzeba przyznać, że para ma świetnie sobie poradziła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Reforma edukacji w praktyce. Zdjęcie planu lekcji, które krąży za sieci, mówi samo za siebie
  4. Joanna Senyszyn podsumowała abp. Gądeckiego. "Największy smród poszedł z jego homilii"
  5. Kupiła nowe spodnie przez internet. Kiedy przymierzała je po raz pierwszy na chwilę zamarła. Znalazła w kieszeni ohydną rzecz

źródło: Plejada

Następny artykuł