Zmieszali z błotem ciężarną gwiazdę TVP. "Gruba, brzydka, rozczochrana"

Zmieszali z błotem ciężarną gwiazdę TVP. "Gruba, brzydka, rozczochrana"

Olga Frycz była przez lata jedną z największych gwiazd stacji TVP. Obecnie aktorka wypoczywa jednak w domu, gdyż jest w naprawdę zaawansowanej już ciąży. Niestety internauci nie dali artystce spokoju, brutalnie komentując jej poczynania na portalach społecznościowych.

Frycz występowała w takich produkcjach jak saga "Nad rozlewiskiem", "M jak miłość", "Płynące wieżowce", czy też "Miłość na wybiegu". Fani niezwykle przywiązali się do postaci, które tworzyła przede wszystkim w serialach emitowanych przez TVP.

Dlaczego Olga Frycz nie pojawia się już w TVP?

W ostatnim czasie artystka zrobiła sobie jednak zawodową przerwę. Spodziewa się bowiem przyjścia na świat swego pierwszego dziecka. Nie oznacza to jednak, że całkowicie odcięła się od wiernych fanów. Niezmiennie stara się bowiem pozostawać aktywna na portalach społecznościowych, gdzie często dodaje nowe zdjęcia oraz pokazuje się w relacjach na żywo.

Co Olga Frycz pokazuje na Instagramie? Fani nie mieli litości

Niestety nie wszyscy internauci są zadowoleni z podejścia Frycz do udzielania się na Facebooku oraz Instagramie. Chętnie pojawia się tam bowiem bez makijażu, w domowym zaciszu, w pełni naturalna. Niestety spotyka się z tego powodu z ogromną krytyką. - Brzydka, gruba, rozczochrana. Takie komentarze przykro jest czytać, zwłaszcza jeśli piszą je kobiety, ale biorę to na klatę i jestem na nie odporna, bo czuję się z tą moją brzydotą bardzo dobrze. I życzę Wam dziewczyny tego samego - napisała na swym koncie na Instagramie Frycz, odpowiadając wszystkim krytykom oraz zachęcając jednocześnie fanki do bycia dumnymi ze swej naturalnej urody oraz osobowości.

ZOBACZ TAKŻE: Popek pokazał pierwsze zdjęcie swojego syna. Zdradził też imię

ZOBACZ TAKŻE: Lincz na gwiazdora TVN! Okrutnie oszukał widzów, tego mu nie wybaczą

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor z DDTVN BŁAGA o pieniądze w sieci! Fani dostali szału

ZOBACZ TAKŻE: Bohaterowie! Polscy ratownicy zrobili coś niesamowitego dla rannego psa

Olga Frycz Fot. Instagram/Olga Frycz Olga Frycz Fot. Instagram/Olga Frycz Olga Frycz Fot. Instagram/Olga Frycz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News