Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Olga Frycz rozstała się z ojcem swojej córeczki

Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Olga Frycz rozstała się z ojcem swojej córeczki Źródło: instagram/tojafrycz/

Olga Frycz od kilku lat tworzyła szczęśliwy związek ze swoim partnerem, a jakiś czas demu doczekali się córeczki Helenki. Wiele wskazywało na to, że tak silnego uczucia nic nie jest w stanie rozerwać. Kilkanaście godzin temu aktorka poinformowała, że rozstała się z ukochanym.

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek poznali się już wiele lat temu, jednak nie od razu między nimi zaiskrzyło. Mimo to, gdy w końcu pojawiło się uczucie para zaczęła doskonale czuć się w swoim towarzystwie, a w ubiegłym roku doszło do zaręczyn.

Fani pary byli przekonani, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić, a gdy na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, nie mieli co do tego najmniejszych wątpliwości. Mimo sielankowego obrazu szczęście nagle dobiegło końca, a ich rozstanie było dla wszystkich sporym szokiem. 

Olga Frycz rozstała się z ojcem swojej córeczki 

Choć wydawało się, że są dla siebie stworzeni, kilkanaście godzin temu na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiło się kilka wspólnych zdjęć z Grzegorzem i małą Helenką oraz obszerny opis, w którym poinformowała, że oboje zadecydowali o rozstaniu. Aktorka od razu zaznaczyła, że nie była to nagła decyzja i zarówno ona, jak i jej ukochany dokładnie to przemyśleli. Przyznała, że starali się wszystko naprawić, jednak bezskutecznie. 

- Pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić - napisała aktorka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Apel aktorki 

W dalszej części opisu Olga Frycz postanowiła zwrócić się do wszystkich portali plotkarskich i zaapelować o niedopisywanie własnych wątków ich wspólnej historii. Celebrytka wyznała, że smutną informacją dzieli się tylko, by zapobiec nieprawdziwym informacjom, dlatego zadeklarowała również, że do rozstania doszło w zgodzie i przyjaźni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę

2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

- Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie kilka lat, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową - napisała. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie kilka lat,mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: instagram 

Następny artykuł