Porażające wyznanie Bończyk. To dlatego jest samotna

Porażające wyznanie Bończyk. To dlatego jest samotna Źródło: Fot. YouTube/GentleWomanMedia

Olga Bończyk jest znaną aktorką oraz piosenkarką, która od lat rozwija swą karierę w polskim show-biznesie. Gwiazda wciąż pozostaje jednak samotna i nie zamierza najpewniej założyć rodziny. Co stanowi tego powód?

Bończyk jest doskonale znana krajowym widzom, którzy znakomicie pamiętają także historię jej wieloletniej przyjaźni ze Zbigniewem Wodeckim. Chociaż aktorka otacza się wieloma ludźmi, wciąż nie udało jej się wejść w stabilny, długotrwały związek. Dlaczego?

Z jego powodu Olga Bończyk pozostaje samotna?

- Obecnie żyję sama i na ten moment nie planuję żadnych zmian w mojej przestrzeni - wyznała Bończyk w rozmowie z mediami. - Mam czas dla siebie, planuję nowe artystyczne działania i skupiam się na pracy. Sama sobie krzywdy nie zrobię. Wystarczy, że przez całe życie pozwalałam na to różnym osobom - dodała gwiazda.

Szczegóły trudnego życia prywatnego wokalistki

Artystka opowiedziała także o tym, dlaczego nigdy nie zdecydowała się na założenie rodziny. Jak się bowiem okazuje, Bończyk doskonale zna powody tego stanu rzeczy. - Za każdym razem, gdy próbowałam założyć rodzinę, dochodziłam w pewnym momencie do wniosku, że jestem w niewłaściwym miejscu, marnuję swój czas i czas partnera, bo nie potrafię stworzyć zdrowej proporcji. Może jestem zbyt silną kobietą? Zbyt samodzielną? Sama nie wiem. Żeby sprawa była jasna, nikogo nie obwiniam, że się nie udało. Jedyna pociecha to fakt, że z mężczyznami, z którymi dane mi było iść przez życie w tym samym kierunku, rozstawałam się z wielkim szacunkiem i w zgodzie. Mamy ze sobą kontakt i wiem, że to ludzie, których będę nosiła w sercu z wielką czułością - wyjawiła niezwykle szczerze Bończyk.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Żenada w DDTVN. Zaczęli zadawać gościowi obrzydliwe pytania
  2. Irena Santor trafiła do domu opieki! Wiemy, co się z nią dzieje
  3. Oficjalne, okropne wiadomości dla Beaty Kozidrak. Oświadczenie służb ją dobije
Następny artykuł