Daniel Olbrychski i jego żona stracili prawo jazdy. Aktor musiał pożegnać się z prowadzeniem pojazdów za jazdę pod wpływem alkoholu, a jego żona potrąciła 81-letnią kobietę na pasach. Teraz narzekają, że nie będzie ich stać na taksówki. 

Krystyna Demska potaciła na pasach 81-latkę i najprawdopodobniej straci prawo jazdy. Uważa, że jest to tragedia, ponieważ małżeństwa Olbrychskich nie będzie stać na taksówki, a samochody umożliwiają im pracę.

Demska liczy więc, że sąd będzie dla niej łaskawy i nie odbierze jej prawa jazdy.

– To byłaby dla nas tragedia, bo samochód umożliwia nam pracę. Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji najlepszym wyjściem będzie przemieszczanie się taksówkami, ale to nie wchodzi w grę. Na taksówki, jak się mieszka dwadzieścia parę kilometrów od miasta, to się nie zarobi. Nie ma takiej możliwości – mówi w rozmowie z Super Expressem.

Olbrychski stracił prawo jazdy za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu, jego żona potrąciła 81-latkę na pasach, ale tłumaczy się stresem związanym ze śmiercią koleżanki.

– Uważam, że to była moja wina, bo ja byłam w stresie. Nie wiem, jak to się stało, że tej pani nie zauważyłam. Na szczęście to było tuż za rondem i ja jechałam bardzo wolno, jakieś 20 km/h – wyjaśnia nam.

– Najważniejsze dla mnie jest to, że ta pani nie jest w jakimś ciężkim stanie, że nie ma wewnętrznych obrażeń. Cały czas śledzę, co się z nią dzieje. Jestem w kontakcie z jej rodziną. Wiem na pewno, że będę też w kontakcie z tą panią, postaram się to jej jakoś zrekompensować, przeprosić. Przepraszam ją i będę dalej przepraszać najpiękniej, jak umiem – komentuje.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...