Lubaszenko jest ciężko chory. Koszmarnie się zmienił

Lubaszenko jest ciężko chory. Koszmarnie się zmienił

Olaf Lubaszenko jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów oraz reżyserów. Zarówno jego filmy, jak i role przeszły do historii polskiego kina. Niestety. artysta cierpi na poważną chorobę, która koszmarnie go zmieniła.

Olaf Lubaszenko ma na swoim koncie dziesiątki ról, w które się wcielił oraz wiele filmów, które zyskały status kultowych. Wystarczy wspomnieć o takich produkcjach, jak Chłopaki nie płaczą, Poranek kojota czy Sztos. Dialogi z tych filmów weszły do języka potocznego, stając się nieodzownym elementem popkultury. Niestety, artysta zmaga się z potworną chorobą, która ma ogromny wpływ na jego zdrowie. Dodatkowo zmienił się tak diametralnie, że wiele osób mogłoby go nie rozpoznać.

Olaf Lubaszenko jest poważnie chory

Depresja z każdym rokiem uznawana jest za coraz poważniejszą chorobę. Niektórzy specjaliści mówią o niej wręcz jak o chorobie cywilizacyjnej. Wiele osób bagatelizuje to schorzenie, uważając, że każdy miewa złe dni i to nic niezwykłego. Jest to jednak potworny błąd, który może skończyć się ogromną tragedią. Według ojca Olafa Lubaszenki jego problemy rozpoczęły się od świnki, na którą artysta zachorował, będąc już dorosłym mężczyzną. Wtedy właśnie Olaf zaczął mieć problemy z nadwagą, z którą zmaga się od lat. Wciąż rosnąca waga aktora sprawiła, że chcąc uniknąć nieprzyjemnych komentarzy i drwin przestał wychodzić z domu, co zaowocowało depresją. - Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki - mówił aktor. Na szczęście Lubaszenko mógł liczyć na wsparcie rodziny, bo, niestety, na przyjaciołach strasznie się zawiódł. Wielu z nich uważało, że jego depresja to zwykłe użalanie się nad sobą. - Z ust światłych przyjaciół słyszałem: Jakbym cię wziął, k..., do pionu, to zaraz by ci przeszła depresja - wspomina Lubaszenko.

Kim jest Olaf Lubaszenko?

Dokładniej to Olaf Sergiusz Linde-Lubaszenko jest synem aktora Edwarda Linde-Lubaszenki oraz aktorki, plastyczki i poetki Asji Łamtiuginy. Wybitny aktor i reżyser, a także wokalista i konferansjer, związany z Teatrem Buffo. Laureat Orła i Czeskiego Lwa za pierwszoplanową rolę w filmie Zabić Sekala. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Kurski zrobi z Kurdej-Szatan największą gwiazdę TVP. „Oficjalna propozycja”

PRZECZYTAJ: Fani Ewy Farny nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła na ich oczach

PRZECZYTAJ: Nikt o tym nie wiedział! Syn Dowbor ujawnił prawdę

PRZECZYTAJ: Sunia husky i malusieńki szpic – ich szczeniak wygląda cudownie. Zakochasz się!

fot. wikimedia.org fot. wikipedia.org fot. wikipedia.org
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News