Ile zarabia Ola Kwaśniewska? Nie ma stałej pracy, apartament gwiazdy robi wrażenie

Ile zarabia Ola Kwaśniewska? Nie ma stałej pracy, apartament gwiazdy robi wrażenie Źródło: Instagram/Tak Zwana Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska od wielu lat wzbudza zainteresowanie mediów. Ostatnio pojawiły się spekulacje na temat zarobków córki byłego prezydenta. Mimo, że nie ma obecnie stałej pracy, wiele osób może pozazdrościć jej poziomu życia.

Ola Kwaśniewska od wielu lat wzbudza zainteresowanie mediów. Córka byłego prezydenta jeszcze do niedawna była bardzo aktywna zawodowo. Często można było zobaczyć ją w telewizji. Próbowała swoich sił między innymi w programie "Taniec z Gwiazdami" i współpracowała z telewizją TVN. Pracowała między innymi jako reporterka porannego programu DDTVN. Od wielu lat jest również redaktorką magazynu "Viva!".

Media donoszą, że ostatnio w jej życiu zawodowym nie dzieje się najlepiej. Ola Kwaśniewska nie prowadzi aktualnie żadnego programu, a teksty dla kolorowych magazynów pisze sporadycznie. Według medialnych doniesień, jej obecna sytuacja finansowa nie jest najlepsza. Żona Jakuba Badacha nie ma obecnie stałej pracy. Nie oznacza to jednak, że poziom jej życia się obniżył.

Ola Kwaśniewska nie ma pracy, ale wciąż żyje w luksusach

Media odkryły, że Ola Kwaśniewska, mimo braku stałego zatrudnienia, radzi sobie całkiem nieźle. Córka byłego prezydenta zarabia na życie dzięki regularnemu bywaniu na salonach. Nie jest tajemnicą, że gwiazdy są wynagradzane przez organizatorów wydarzeń w formie voucherów lub przelewów pieniężnych. W ostatnim czasie żona Jakuba Badacha wzięła udział w sześciu takich imprezach.

Wiele wskazuje na to, że brak pracy jest dla Oli Kwaśniewskiej wyłącznie stanem przejściowym. Dziennikarka już otrzymała propozycję udziału w nowych projektach. Jej menedżerka nie zdradziła, ile zarabia Ola Kwaśniewska, ale zapewniła, że o jej sytuację finansową nie trzeba się niepokoić.

Według najnowszych doniesień, córka prezydenta weźmie udział w kolejnym sezonie programu "Mała czarna" w TV4 i nadal będzie prowadziła wywiady dla prestiżowych magazynów. Brak stałej pracy nie oznacza również, że poziom życia córki Aleksandra Kwaśniewskiego pogorszył się w jakikolwiek sposób. Nadal żyje ona w luksusach, których niejedna osoba może pozazdrościć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ola Kwaśniewska wraz ze swoim mężem Kubą Badachem żyją w luksusowym mieszkaniu na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie w prestiżowej dzielnicy ma aż 180 metrów i robi ogromne wrażenie. Internauci mogą się o tym przekonać, ponieważ dziennikarka chętnie chwali się swoim apartamentem na Instagramie.

Trzeba przyznać, że wystrój wnętrz, którego elementy można oglądać na licznych zdjęciach, jest naprawdę imponujący. Takiego apartamentu pozazdrości Oli Kwaśniewskiej niejedna osoba. Brak stałej pracy z pewnością nie wpłynął negatywnie na poziom jej życia. 

Tak wyglądają wnętrza apartamentu Oli Kwaśniewskiej. Zdjęcia pochodzą z jej oficjalnego profilu na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

źródło: Party / Styl

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News