Wielkie święto w domu Oli Kwaśniewskiej. Z całej Polski spływają życzenia

Wielkie święto w domu Oli Kwaśniewskiej. Z całej Polski spływają życzenia

Ola Kwaśniewska ma co celebrować. Media kolorowe przypominają, że gwiazda świętuje dziś swoje 38 urodziny. Jej ostatnia relacja na Instagramie wywołała niemałe zainteresowanie.

Ola Kwaśniewska od początku była "skazana na sławę". Córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego zdecydowała się nie korzystać wyłącznie ze słynnego nazwiska. W 2006 roku wzięła sprawy we własne ręce.

Wielkie świętowanie i... chwile grozy. Ola Kwaśniewska obchodzi urodziny

Grubo przed dekadą Polska poznała córkę prezydenta w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami". Kwaśniewska wykazała wielki talent do tańca. W parze z Rafałem Maserakiem doszła do samego finału edycji z 2006 roku. Tamten sukces "otworzył" medialnie Olę Kwaśniewską.  Prowadziła "Dzień Dobry TVN" oraz kulisy "Tańca z gwiazdami". O Kwaśniewskiej pisano wtedy non-stop, a jej nazwisko kojarzyło się wyłącznie ze światem show-biznesu. Rozbrat z tym ostatnim nastąpił w 2012 roku, gdy Kwaśniewska poślubiła Jakuba Badacha. Dziś jest już "wyciszoną" celebrytką, pokazującą swoim fanom jedynie namiastkę swojego życia prywatnego. Kwaśniewska jest regularna w tym kontakcie. Widownia docenia jej starania - dziś obserwuje ją ponad 109 tysięcy użytkowników Instagrama. Serwis Jastrząb Post przypomina, że 16 lutego jest dla Oli Kwaśniewskiej symboliczny. Kobieta świętuje dziś swoje 38. urodziny spędzając je w gronie najbliższych. W ostatnich dniach w życiu Kwaśniewskiej zadziało się sporo! Celebrytka postanowiła "pochwalić" się nie lada numerem. Przyznała się do tego, że na stoku narciarskim, na którym szusowała interweniować musiał... helikopter ratunkowy. Całość Kwaśniewska okrasiła w swoim stylu. Świat gwiazd określa ją mianem królowej hasztagów. Wyjąwszy charakterystyczne kotwice dla Instagrama (#), kobieta przekazała następujący komunikat: - Cztery godziny dyndania na popsutym wyciągu w temperaturze minus trzynaście - napisała Kwaśniewska wywołując niemałą grozę wśród internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 38-letniej Oli Kwaśniewskiej życzymy wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Czy gwiazda pozostanie specjalistką od hasztagów, a może znajdzie nową płaszczyznę do wyróżniania się? Fanom pozostaje dalsze śledzenie aktywności celebrytki na jej kanałach społecznościowych.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Justyna Żyła pokazała brzuch i internauci oniemieli. Fani gratulują
  4. Właśnie ujawniono, kto odpowiada za „ośmiornicę śmieciową”. Rząd PiS zamarł
  5. Papież Franciszek podjął odważną decyzję. Arcybiskup stanowczo ukarany za pedofilię
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Instagram, Jastrząb Post Następny artykuł