Ola Kwaśniewska ma powody do świętowania! To już czwarty miesiąc

Ola Kwaśniewska ma powody do świętowania! To już czwarty miesiąc

Ola Kwaśniewska od lat wiedzie życie w umiarkowanej odległości od fleszy i kamer. O jej życiu prywatnym możemy dowiedzieć się przede wszystkim z jej profilu na Instagramie. Ostatnio prezydentówna pokazała się kilka razy zdjęcia z pieskami. Dyskusja fanów zeszła jednak na kompletnie inny temat.

Ola Kwaśniewska unika jak może czerwonego dywanu i prowokacji medialnych. Na salonach gości od święta, stąd opowieści o córce Aleksandra Kwaśniewskiego sprowadzają się często jedynie do przypuszczeń.

Wokół zwierząt. Ola Kwaśniewska na Instagramie

Namiastkę swojego życia Ola Kwaśniewska przekazuje za pomocą swojego profilu na Instagramie. Możemy wywnioskować, że prezydentówna sporo podróżuje, spędza też czas ze swoimi psami. Dla niej i jej męża, Kuby, psiaki są ostatnio szczególnie ważne. Jak donosi portal pomponik.pl para zadecydowała cztery miesiące temu o adopcji psa. Sporo zdjęć świadczy o tym, że darzy te zwierzęta szczególnym uczuciem.

Namiastka macierzyństwa?

Pomponik.pl twierdzi, że co "złośliwi" dopytują o to, kiedy narodzi się potomek. Wszystko wskazuje, że temat pozostaje odległy. Nie zmieniają tego rozczulające kadry z czworonogami. Niemniej może to być swego rodzaju wstęp - łatwiej później przenieść troskę i opiekuńczość na potomka. Portal napisał wprost o "treningu" macierzyństwa na psie. Stało się to po opublikowaniu postu przez Olę Kwaśniewską w jej czwartą miesięcznicę z pieskiem! Nie zabrakło w tym wszystkim śmiesznych hash-tagów, co jedynie pokazuje spory dystans Kwaśniewskiej do odbiorców, a przede wszystkim jej pozytywne nastawienie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wyrzucając tagi z postu Kwaśniewskiej wychodzi taka refleksja: - Cztery miesiące razem, a czuć jakby był z nami od Mieszka Pierwszego. Wybrane w efekcie nagłego szarpnięcia za serce. Pączek z bezą w psiej skórze. Sto procent cukru w cukrze. Doskonałe połączenie intelektu i sprawności fizycznej. Jak to mówią: full package. Internauci rozczulają się nad pieskami i chwalą Kwaśniewską za jej postawę. Wszystko wskazuje, że prezydentównie nie spieszno do dzieci i macierzyństwa. Ola i Kuba są małżeństwem od 2012 roku. Ich ślub określono jednym z gorętszych wydarzeń tamtego roku. Od tego czasu Ola Kwaśniewska zmieniła podejście do show-biznesu i subtelnie wycofała się z salonów. Ola Kwaśniewska instagram.com/Aleksandra Kwaśniewska  1. Chcesz by twój pies żył długo? Musisz pamiętać o paru rzeczach
  2. Meghan Markle jest W CIĄŻY! Dziecko przyjdzie na świat WIOSNĄ!
  3. Kwaśniewska mocno o Agacie Dudzie. Wielu zadziwią jej słowa
  4. Jolanta Kwaśniewska organizuje spotkania motywacyjne. Cena? Zwala z nóg!
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu