Wielkie zmiany w życiu Oli Kwaśniewskiej. Ma ten sam problem co tata

Wielkie zmiany w życiu Oli Kwaśniewskiej. Ma ten sam problem co tata Źródło: fot. Instagram

Ola Kwaśniewska jest jedyną córką byłej pary prezydenckiej - Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Wygląda na to, że młoda kobieta ma niestety ten sam problem, co jej tata.

Aleksander Kwaśniewski, kiedy był jeszcze prezydentem, miał jeden, poważny problem. Jolanta Kwaśniewska wspierała go w trudnej walce z nim, ale niestety teraz okazuje się, że ich córkę czeka taka sama przeprawa.

Ola Kwaśniewska ma ten sam problem co jej tata

Aleksander Kwaśniewski od zawsze walczył z nadwagą. Dodatkowe kilogramy odbijają się negatywnie nie tylko na wyglądzie zewnętrznym, ale również na zdrowiu, dlatego były prezydent walczył z nimi jak mógł. Wypromował np. popularną dietę kapuścianą, zwaną nawet "dietą Kwaśniewskiego", która pomogła mu zrzucić najwięcej. Wygląda na to, że jego córka odziedziczyła po nim skłonność do przybierania na wadze. Jolancie Kwaśniewskiej nie można bowiem zarzucić absolutnie niczego, jeśli chodzi o jej linię. Ola Kwaśniewska cierpi również na podobne wahania wagi, co jej tata. Kobieta na przemian tyje i chudnie. Raz ewidentnie widać, że ma lekką nadwagę, a kilka miesięcy później może się pochwalić bardzo ładną figurą. Przede wszystkim współczujemy jej ciągłej walki z pokusą zjedzenia czegoś, co nie jest dla linii najlepsze. - Nie radzę sobie z tym, żeby nie jeść słodyczy. Jestem totalnie słodyczolubna, jest to mój największy grzech, jeśli chodzi o jedzenie. Jak jestem w restauracji, nie ma takiej możliwości, żebym nie wzięła deseru i żeby to był lekki deser. Zatem wybieram creme brulée, truskawki zapiekane pod koglem-moglem. Kocham wszystkie kremy! - wyznawała w rozmowie z telewizją ATV. Ostatnio jednak Ola ma widocznie lepszy okres i odłożyła słodycze na bok. Wygląda bardzo dobrze i co najważniejsze, oszałamiająco zgrabne nogi odziedziczyła po mamie, one nie sprawiają jej absolutnie żadnego problemu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to ojciec?! Kinga Duda wyszła z cienia, prezydentowi odebrało mowę
  2. Za molestowanie Górniak Donatana czeka najwyższa kara. Utrata męskości
  3. Tak wyglądały „początki” Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery
  4. Tak wyglądały „początki” Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery
  5. Tego nie pokazały media! Ujawniono kulisy Opola, za to Kurski zwolnił pracownika
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News