Ci Polacy mają najgorsze możliwe imiona. Prezydentówna Ola Kwaśniewska wygrała los na loterii

Ci Polacy mają najgorsze możliwe imiona. Prezydentówna Ola Kwaśniewska wygrała los na loterii Źródło: pexels/alexander_dummer/

Ola Kwaśniewska może odetchnąć z ulgą, że otrzymała wdzięczne imię. Rodzice coraz częściej decydują się na nawet najbardziej wymyślne imiona. Z pewnością o wielu z nich nigdy wcześniej nie słyszeliście.

Ola Kwaśniewska może być wdzięczna swoim rodzicom za imię, które otrzymała. Jest nie tylko popularne, ale przede wszystkim proste w wymowie i zapisie. Co więcej, jego znaczenie jest bardzo wdzięczne. Choć tradycyjne imiona są wciąż bardzo lubiane, coraz częściej młodzi rodzice stawiają jednak na bardziej nowoczesne i "wyszukane" opcje. Niekiedy imię, które wybrali dla swojego potomka, może nie tylko szokować, ale i stwarzać problem w wypowiedzeniu czy nawet zapamiętaniu. W związku z tym powstała nawet lista "imion zakazanych". 

Wybór imienia dla dziecka to ciężka decyzja 

Nie ulega wątpliwości, że wybranie imienia dla dziecka nie należy do rzeczy najprostszych. W końcu jest to coś, co zostanie z naszym dzieckiem już do końca życia. Przyszli rodzice główkują nad odpowiednim imieniem niemalże od dnia, w którym dowiedzieli się, że już niebawem przywitają na świecie swojego potomka. Imion zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki jest nieskończenie wiele, jednak mimo to, bardzo często zdarza się, że znamy kilka osób o tym samym imieniu. Są one najczęściej bardzo proste w wypowiedzeniu czy też zapisie i dlatego właśnie cieszą się taką popularnością. Do często wybieranych imion należy np. imię: Mateusz, Kuba, Karolina czy też Marta. 

Coraz częściej jednak młodzi rodzice starają się nieco odbiegać od popularnych imion i stawiają na te bardziej wyszukane. Niejednokrotnie okazuje się jednak, że ich wybór nie był strzałem w dziesiątkę. Im bardziej oryginalne imię, tym większy kłopot z jego zapamiętaniem czy też zapisaniem. 

Tych imion lepiej nie wybierać dla swojego dziecka 

Wiele osób, które niekoniecznie popiera wymyślne imiona, stwarza listę "imion zakazanych". Imiona, które trafiają na tę listę, potrafią być naprawdę dziwne i zapewne wielu osobom nie mieści się w głowie, że ktoś mógł nazwać tak swoje dziecko. Choć wiele z nich nie przypomina imienia, bądź nie wskazuje nawet na to, jakiej płci jest osoba, która je nosi, są rodzice, którzy na widok tego imienia wprost szaleją z zachwytu. 

Do z pewnością najdziwniejszych imion dla chłopca możemy zaliczyć: Abbadon, Arkhan, Boromir, Ewan, Martyn, Merlin, Nikol, Nikola, Opieniek, Pacyfik, Rener, Tupak, Wilk. 

W przypadku dziewczynek sprawa wygląda bardzo podobnie. Niektóre z tych imion mogą bardzo szokować: Akaina, Alma, Ardena, Chiara, Clea, Jaila, Karla, Kuba, Lorina, Malta, Montezuma, Morena, Poziomka, Tea, Teonika, Tonia, Una, Unka, Xymena. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ola Kwaśniewska może odetchnąć z ulgą, że otrzymała takie imię 

Ola Kwaśniewska może tylko dziękować swoim rodzicom, że otrzymała właśnie takie imię. Choć praktycznie na każdym rogu można spotkać dziewczynę o takim imieniu, wciąż cieszy się ono ogromną popularnością.

Kwaśniewska z pewnością nie mogła sobie wymarzyć imienia bardziej pasującego do swojej osoby. Niewielu wie, że znaczenia imion bardzo często idealnie pasują do właściciela. Inaczej być nie mogło również i w przypadku córki byłego prezydenta bowiem kobiety o tym imieniu wydają się być wyniosłe i niedostępne. Nie da się ukryć, że obie te cechy wyjątkowo pociągają mężczyzn.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  2. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  3. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych
  4. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją
  5. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  6. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski

Źródło: MOI-MILI

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News