Ola Kwaśniewska opublikowała jedno zdjęcia. W sieci wrzawa

Ola Kwaśniewska opublikowała jedno zdjęcia. W sieci wrzawa Źródło: Instagram aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska dla większości Polaków jako córka byłego prezydenta. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i wiele razy już wstawiała posty oraz zdjęcia, które wywołały niemałą dyskusję. Nie inaczej jest i tym razem.

Ola Kwaśniewska jest żoną Kuby Badacha, znanego muzyka. Córka byłego prezydenta słynie ze swojego luźnego podejścia do życia, prezentowała je podczas wielu okazji. Tym razem także wykorzystała swoją szansę.

Ola Kwaśniewska jest królową Instagrama

Ola Kwaśniewska bardzo dobrze czuje się w mediach społecznościowych. 39-latka przez większość swojego życia wystawiona była przed światła reflektorów, więc dzielenie się swoją prywatnością na własnych zasadach musi być dla niej chlebem powszednim. Z tego prawa chętnie korzysta, ciągle udowadniając, że jest zwykłą kobietą, która w większości przypadków prowadzi takie samo życie jak typowa Kowalska. Jej luz i dystans potrafi naprawdę rozwalić na łopatki, tym razem pod wstawionym zdjęciem posypała się lawina komentarzy. Ciekawe jak na ten widok zareagowała jej mama, Jolanta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kwarantanna domowa pełną parą

Ola Kwaśniewska, tak jak miliony innych Polaków, pozostaje w kwarantannie domowej i ogranicza swoje wyjścia do miejsc publicznych. To, że nie opuszczamy naszych domów, często skutkuje tym, że przez dużą część czasu poruszamy się w piżamach albo innych wygodnych, domowych ubraniach. Córka pary prezydenckiej postanowiła pokazać swój "outfit of the day" i z miejsca zgarnęła wiele komentarzy pochwalających jej wybory modowe. Gwiazda zaprezentowała się w legginsach w zwierzęcy wzór i w wygodnej bluzie. Stylizacji dopełniają skarpetki oraz klapki. Pod zdjęciem można znaleźć wiele opinii, że właśnie tak wyglądają teraz wszyscy, którzy przymusowo zostali w domu. Doceniono dystans gwiazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu dobre wiadomości. WHO podało ważne prognozy dot. końca epidemii w Europie

2. Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego SMS-a. Znamy jego treść

Ciekawe, co na to mama

Mama Oli, pani Jolanta Kwaśniewska w Polsce uchodzi za guru stylu oraz savoir vivre, ciekawe, więc jak ocenia połączenia, które stworzyła jej córka. Ola Kwaśniewska posiada z mamą świetny kontakt, o czym wiele razy obie panie mówiły w udzielanych wywiadach. Pani prezydentowa miała nawet swego czasu program w TVN Style, gdzie uczyła Polaków jak zachowywać się przy stole, których sztućców używać czy jak zwracać się do innych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może być niebezpieczny również dla młodych. 12-latka walczy o swoje życie
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Nie żyje 14. ofiara koronawirusa. Wiadomo, kim była i w jakim stanie się znajdowała
  4. Z ostatniej chwili: Przebiliśmy ponurą granicę, kolejne ofiary. Ministerstwo zdrowia nie ma dobrych informacji
  5. Rozpoznajesz tę kobietę? Przebywa w szpitalu, nie można ustalić jej tożsamości
  6. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News