Ola Kwaśniewska wystosowała ciętą ripostę
Instagram/Ola Kwaśniewska
Agata Karczewska - 19 Września 2019

Ola Kwaśniewska zwyzywana od „pasztetów” za zdjęcie w bikini. Jej mocna odpowiedź podbija sieć

Ola Kwaśniewska jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Ostatnio przez jednego z internautów została zwyzywana od "pasztetów" za zdjęcie w bikini. Celebrytka odpowiedziała na te zarzuty w mistrzowski sposób.

Ola Kwaśniewska bardzo chętnie korzysta ze swoich mediów społecznościowych i często dzieli się relacjami ze swojego życia. Jej publikacje zwykle są zabawne i pokazują dystans celebrytki do siebie. Jeden z internautów postanowił obrazić gwiazdę i zwyzywał ją od "pasztetów" za zdjęcie w bikini. Kwaśniewska odpowiedziała na to w mistrzowski sposób. 

Ola Kwaśniewska stała się celebrytką 

Ola Kwaśniewska dzięki występowi w programie "Taniec z Gwiazdami" zyskała pokaźną grupę fanów. Jak to zwykle bywa, gdy sława rośnie, momentalnie pojawiają się zarówno wielbiciele, jak i hejterzy. Gdy gwiazda opublikowała niedawno swoje zdjęcie w bikini, które spotkało się z negatywnymi komentarzami. 

Ślub dziecka i dziadka65-latek pozował do zdjęć ślubnych z 12-letnią narzeczoną. Reakcja ludzi, którzy byli świadkami jest jednoznacznaCzytaj dalej

Jeden z internautów zwyzywał córkę prezydenckiej pary od "pasztetów" w związku z tą fotografią. Mocna odpowiedź Kwaśniewskiej podbija sieć.

Cięta riposta Kwaśniewskiej 

Ola Kwaśniewska, znana jest jako królowa hasztagów, bo każdy swój instagramowy post ubarwia zabawnymi, długi adnotacjami, które wyjątkowo podobają się fanom. Podobnie było, gdy umieściła swoje zdjęcie z mazurskich wakacji. Odniosła się w nim bowiem do piosenki "Monika dziewczyna ratownika", jak i do słynnej bajki "Pocahontas". 

Odważne zdjęcie celebrytki w bikini pływającej motorówką nie przypadło jednak do gustu wszystkim. Jedna osoba pokusiła się o bardzo złośliwy komentarz pod adresem Oli Kwaśniewskiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór10 objawów, które powinny wywołać twój niepokój. Te symptomy wróżą RAKACzytaj dalej

-Pasztet, czym wy się podniecacie? - napisał typowy internetowy hejter pod postem celebrytki. 

Wiele gwiazd załamałoby się po takim tekście. Część zareagowała by agresją albo odpowiedziała złośliwością na krytykę. Ola Kwaśniewska zachowała się z klasą i w swoim stylu ironicznie skwitowała całą sytuację. 

- Też się dziwię. Jak już się podniecać, to tylko panem i tym jakże ujmującym połączeniem urody z kulturą osobistą - napisała pod komentarzem mężczyzny celebrytka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2.Tata dostał telefon o wypadku dziecka. Ale jak pojechał do szpitala, poznał najbardziej okrutną prawdę

Jej mocna i zabawna odpowiedź doczekała się aż 122 polubień. Takie reakcje sławnych ludzi na hejt wydają się być najskuteczniejsze. Ola Kwaśniewska pokazała, że ma do siebie dystans i jej poczucia własnej wartości nie jest w stanie zachwiać przypadkowa osoba komentująca jej zdjęcie. 

Źródło: Instagram/Ola Kwaśniewska

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Żona po ostrej awanturze uciekła z domu zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała
  5. Mężczyzna od 66 lat żyje w przedziwnej maszynie. Większość ludzi nie ma pojęcia o jej istnieniu i prawdziwym przeznaczeniu

bezdomny pies w foteluPrzerażony pies ukrywał się w starym, brudnym fotelu. Weterynarz odkrył, jak straszną tajemnicę skrywa poturbowane zwierzęCzytaj dalej

Źródło: Instagram/Ola Kwaśniewska 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News