Ola Kwaśniewska pochwaliła się, że została mamusią. Do sieci trafiło urocze zdjęcie maleństwa

Ola Kwaśniewska pochwaliła się, że została mamusią. Do sieci trafiło urocze zdjęcie maleństwa Źródło: Instagram/Aleksandra Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska nie jest za bardzo obecna na różnego rodzaju imprezach branży rozrywkowej, za to lubi aktywnie działać za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Teraz wrzuciła urocze zdjęcie, na którym pochwaliła się, że została mamusią.

Ola Kwaśniewska wydaje niesamowicie szczęśliwa. W końcu w jej życiu prywatnym wszystko układa się wspaniale i razem z mężem, muzykiem Kubą Badachem, tworzą wspaniałą rodzinę. Niedawno udostępniła sielankowe zdjęcie, w którym pochwaliła się, że została szczęśliwą mamusią. Trzeba przyznać, że fotografia jest bardzo czarująca.

Ola Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem

Ola Kwaśniewska jest osobą, która niezbyt chętnie bywa na salonach i zdecydowanie woli spędzać czas w gronie swoich najbliższych. Jednocześnie jest bardzo aktywna na mediach społecznościowych i lubi się dzielić z fanami na bieżąco wszystkimi zmianami, które zachodzą w jej życiu - zarówno prywatnym, jak i zawodowym. 

Ostatnio pochwaliła się wyjątkowo uroczym zdjęciem. Za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że została mamusią. Celebrytka w taki sposób poinformowała fanów, jak traktuje swojego ukochanego pupila. Piesek gwiazdy jest naprawdę słodki, a opublikowane zdjęcie zachwyca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kwaśniewska wielką miłośniczką zwierząt 

Ola Kwaśniewska słynie z tego, że jest wielką miłośniczką zwierząt. Duża część jej Instagrama składa się ze zdjęć jej pupili. Wygląda na to, że w domu Kwaśniewskiej i Badacha czworonogi są zawsze mile widziane. Córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego darzy ogromną miłością swojego psa i często manifestuje to w mediach społecznościowych. Według niej jest to niemalże rodzicielskie uczucie.

- Wprost nie sposób no nie spróbować, jak bardzo Lula kocha zdjęcia z mamusią. Tu na przykład dla żartu pozuje na kradzioną - napisała pod zdjęciem ze swoją suczką Ola Kwaśniewska.

Lula jest ślicznym, młodziutkim pieskiem, które rozsadza energia i nie jest w stanie spokojnie zapozować do zdjęcia. Nie ma w tym nic dziwnego, bo najprawdopodobniej wolałby ganiać za piłką albo bawić się ze swoją ulubioną zabawką. Kariera Instagramerki nie interesuje suczki Oli Kwaśniewskiej, ale o jej sławę i odpowiednie sesje zdjęciowe dba za nią właścicielka. Sami musicie przyznać, że zdjęcia pieska są urocze a uczucie, jakim darzy "swoje maleństwo" celebrytka, rozbraja. 

Źródło: Instagram/Aleksandra Kwaśniewska 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Takiej żenady jeszcze nie było, upokarzali Ewę Farną przed koncertem. Zmiażdżyła ich ze sceny po mistrzowsku
  4. Wyciekły nieznane wstrząsające kulisy małżeństwa ojca Dawidka z żoną Julią. Zwalają z nóg
  5. Żona Sławomira wymieniła czułości z obcym mężczyzną. Przy królu disco polo wygląda jak prawdziwy Apollo (FOTO)
  6. Marta Kaczyńska ostro prowokuje. Wrzuciła do sieci nagranie, o którym piszą dziś wszystkie media

Źródło: Instagram/Aleksandra Kwaśniewska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu