Córka Kwaśniewskiego przyznała się do rzeczy, której wstydzą się tysiące Polaków. Wszystko przez imprezę imieninową

Córka Kwaśniewskiego przyznała się do rzeczy, której wstydzą się tysiące Polaków. Wszystko przez imprezę imieninową Źródło: Instagram / Aleksandraaleksandrowna

Ola Kwaśniewska wyznała na Instagramie, że uwielbia jedną rzecz, której wstydzi się wiele Polaków. Ten odważny wpis spotkał się z falą ciepłych komentarzy. Ludzie zaczęli przełamywać tabu.

Ola Kwaśniewska bardzo stara się chronić swoją prywatność. Córka byłego prezydenta Polski pracuje jako dziennikarka i wielokrotnie pojawiała się w telewizji w roli prezenterki. W 2006 roku wystąpiła też w trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami". Pomimo tego, że jest osobowością medialną, jeśli chodzi o życie prywatne Kwaśniewska zdecydowanie nie należy do wylewnych osób. Wiemy o niej głównie tyle, że 7 lat temu zawarła związek małżeński z muzykiem Jakubem Badachem. Dlatego tym bardziej zaskakuje jej ostatnie, dość odważne wyznanie w mediach społecznościowych. 

Ola Kwaśniewska podziela gust milionów Polaków, którzy wstydzą się przyznać do tej rzeczy

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich niedawno świętowała imieniny. Z tej okazji udostępniła wpis na swoim profilu na Instagramie, który błyskawicznie wywołał furorę w sieci. W komentarzach dosłownie zawrzało. Treść tego posta pokochali internauci, którzy w końcu również odważyli się publicznie przyznać, że kochają disco polo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

12 grudnia gwiazda obchodziła imieniny. Postanowiła je uczcić w rytm wielkiego discopolowego hitu. W związku z tym nagrała krótki filmik, na którym występuje ubrana w białą koszulkę z nadrukiem, jeansową kurtkę i opaskę przypominającą wielki kwiat. Pod opublikowanym nagraniem umieściła krótki opis, który zwrócił uwagę fanów. Ola Kwaśniewska zdradziła, że uwielbia słuchać disco polo i nie zamierza czynić z tego tajemnicy. Co więcej, zacytowała fragment piosenki Andre - Ale ale Aleksandra. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Nagranie gwiazdy odtworzono ponad 50 tysięcy razy

- Z okazji moich imienin dedykuję sobie poniższe słowa piosenki, gdyż nie bójmy się tej śmiałej Konstatacji. Własna matka lepiej by mnie nie opisała, a jak wiemy umie opisać, ale nie opisałaby gdyż tylko tu oto cała ma złożoność, topowe zalety i głębia:
ale ale Aleksandra
ale ale ładna
taka taka taka skromna
taka taka seksibomba - napisała Ola.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie
  6. Iberion - grupa mediowa przyszłości

Źródło: Jastrząbpost.pl 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News